קמפיין הליכוד ינסה להכתים את בכירי כחול לבן בפלילים

הליכוד ינסה להכתים את בכירי כחול לבן בפלילים
זהו הקו בו מתכוונים אנשי מפלגת השלטון לנקוט בישורת האחרונה לפני הבחירות. הקמפיין שנועד להציג את גנץ כסובל מבעיות נפשיות תוכנן משך זמן רב. מנגד, בכחול לבן מתכוונים לפנות למצביעי מפלגות הלוויין של הליכוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ובני גנץ
צילום: צילום: נעם ריבקין פנטון ותומר נויברג, פלאש 90

בליכוד מתכוונים להמשיך בקמפיין הדה לגיטימציה נגד כל בכירי מפלגת כחול לבן גם בישורת האחרונה שלפני הבחירות. המטרה היא להכתים את כל צמרת מפלגתם של בני גנץ ויאיר לפיד, ולנסות להדביק להם מעורבות בעבירות פליליות לכאורה. זאת כדי להעביר מסר לפיו המעורבות של בכירי המפלגה בפלילים משמעותית הרבה יותר מתיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו.


במקביל, נודע כי הקמפיין של הליכוד, שנועד להציג את בני גנץ כאדם שסובל מבעיות נפשיות תוכנן מראש והיה אמור לצאת לדרך זמן קצר לפני הבחירות. ההחלטה עליו לא התקבלה לאחר הריאיון שהעניק גנץ השבוע ליונית לוי בו גמגם. ראיון טלוויזיוני זה תאם את הקו בו התכוונו בליכוד לנקוט לפני זמן רב ולכן קמפיין נגטיבי זה יצא לדרך.


בכחול לבן ינסו "לשתות" קולות ממפלגות הלוויין של הליכוד – כולנו, הימין החדש וישראל ביתנו. המסרים של אנשי הקמפיין יהיו מיועדים למצביעי מפלגות אלו לחבור ברגע האחרון לכחול לבן.


הפופולריים