נתניהו: "בני גנץ לא יהיה שר ביטחון בממשלתי"

נתניהו: "בני גנץ לא יהיה שר ביטחון בממשלתי"
ראש הממשלה פרסם התחייבות שלא להעניק את התפקיד ליו"ר כחול לבן אם ייבחר שוב: "הוא קורס תחת לחץ של קמפיין". גנץ הגיב: "נתניהו לא יהיה שר אוצר בממשלתי. הוא יפסיד בבחירות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ובני גנץ
צילום: צילום: נעם ריבקין פנטון ותומר נויברג, פלאש 90

"בני גנץ לא יהיה שר ביטחון בממשלתי", כך קבע הערב (שבת) ראש הממשלה בנימין נתניהו. בהודעה שפרסם ראש הממשלה הוא נימק את המהלך בעמדותיו של גנץ. נתניהו כתב: "בני גנץ שתומך בהסכם הגרעין המסוכן עם איראן, שתומך בעקירת 90 אלף מתיישבים, שהתנגד לבניית הגדר שהקמתי בגבול מצרים ובלמה כליל את ההסתננות לישראל, שתופר עלילות דם נגדי ושקורס תחת לחץ של קמפיין בחירות - לא יהיה שר ביטחון בממשלתי".


מנגד, בני גנץ אמר הערב בכינוס באשדוד: "יש לנו מאות שנות ניסיון ביטחוני. אין אף גוף פוליטי בישראל שמסוגל לשים כל-כך הרבה שנות ניסיון בכל אחת מהזירות. לא נשלם פרוטקשן לחמאס. אם צריך נחזיר את הסיכולים הממוקדים ונגביר את התקיפות. לא ניתן שירו 1000 רקטות בשנה כמו בשנה הזו".

לאחר מכן פרסם תגובה לדבריו של נתניהו וקבע: "נתניהו לא יהיה שר האוצר בממשלתי. הוא יפסיד בבחירות וילך להתייצב בפני שלושת כתבי האישום שלו ובפני החקירה שהפרקליטות פותחת בפרשת הצוללות תמורת עמלות. בסוף השבוע הזה נתניהו הבין שהוא הפסיד את הבחירות. אזרחי ישראל מאסו בשנאת האחים שהוא זורע בעם. הליכוד יהיה שותף מלא בכל ממשלה. נתניהו ושנאת האחים שלו יורחקו מהחיים הציבוריים".


הפופולריים