גנץ על תחקיר הבוטים: ניסיון לגנוב את הבחירות

גנץ על תחקיר הבוטים: ניסיון לגנוב את הבחירות
ראשי כחול לבן הגישו תלונה במשטרה בעקבות תחקיר עיתונאי שקבע כי מופעל מערך בוטים שאמור להשפיע על דעת הקהל לטובת נתניהו. לפיד: "נתניהו ירד מהפסים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ וחברי כחול לבן
צילום: צילום: מפלגת כחול לבן

ראשי מפלגת כחול לבן קיימו היום (שני) מסיבת עיתונאים על רקע "תחקיר הבוטים" שפורסם ב"ידיעות אחרונות" וב"ניו יורק טיימס". עוד קודם לכן הגישו אנשי המפלגה תלונה במשטרה בנושא.  על פי התחקיר, מופעל מערך בוטים נרחב שאמור להבטיח את זכייתו של בנימין נתניהו בבחירות. בהקשר זה אמר יו"ר כחול לבן בני גנץ: "יש פה נסיון לגנוב את הבחירות. יש כאן שיטה של שקרים, בית הקלפים של נתניהו קורס עכשיו".


גנץ הוסיף: "אני דואג למדינת ישראל, כי נתניהו קם הבוקר ולא חושב על החינוך או התחבורה. הוא לא חושב עליכם. רק על עצמו". שותפו להנהגת המפלגה יאיר לפיד המשיך במתקפה: "נתניהו ואנשיו ירדו מהפסים. זה מה שאנחנו למדים מהתחקיר בידיעות. האיש הזה לא מפסיק להתבכיין ולא מפסיק לרמות.  הוא מנסה לגנוב את הבחירות. נמאס לו מזה דהוא בכלל צריך לעמוד לבחירות חופשיות".


גם משה יעלון התייחס לדברים וקבע: "נתניהו לא עיצב גרסה כמו שקוראים לזה במשטרה. נתניהו מנסה להטביע את ישראל בשקרים. האינטרס שמעל הכל הוא רק הישרדות. לא ישראל. המדינה צוללת עם נתניהו. הכל צולל. מתחבורה ועד חינוך. הוא עסוק בשטיפת מח, שקרים ורפש. ככה 13 שנה".

דברים באותה הרוח השמיע גם גבי אשכנזי: "אני אישית הזדעזעתי ושאלתי עצמי, מה חושבים אנשי צה״ל. ומה היה אומר על זה ארנס, שמיר, בגין.  חשבתי שגם לראש הממשלה יש קווים אדומים. התבדיתי. הוא יכול היה לצאת בקולו נגד התופעה. אנחנו רואים פגיעה בקודש הקודשים של המדינה".

הפופולריים