הצעירה שזרקה עגבניה על נתניהו: "אוהבת את ביבי, פירשו את זה לא נכון"

"אוהבת את ביבי, פירשו את הכול לא נכון"
לדברי הצעירה, שנחקרה בעקבות האירוע בשוק התקווה בתל אביב, היא כלל לא התכוונה להשליך את הירק לעבר ראש הממשלה: "זרקתי את זה בצחוק לעבר דודה שלי, אנחנו מצביעים תמיד לביבי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו בשוק מחנה יהודה
צילום: צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

הצעירה שנחקרה היום (רביעי) במשטרה בעקבות השלכת עגבניה לעבר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בעת סיור בשוק התקווה בתל אביב - טוענת כי כלל לא הבחינה בנתניהו ולא התכוונה לפגוע בו. "דודה שלי הייתה שם וזרקתי את זה עליה בצחוק. פירשו את זה לא נכון", היא אמרה בשיחה עם כאן חדשות.


האישה תיארה כי היא ובת משפחתה הגיעו לסיור של נתניהו בשוק "כדי לשיר לו ולשמח אותו, שיצביעו לו". לטענתה, כשהשליכה את הירק, כלל לא הבחינה שראש הממשלה חלף במקום. "היו מאות אנשים ובכלל לא שמתי לב. זרקתי את זה עליה בצחוק", היא שחזרה והדגישה: "אנחנו תמיד מצביעים לביבי ותמיד נצביע לו. אנחנו לא אנשים שיעשו כזה דבר".

הצעירה סיפרה גם על החקירה במשטרה בעקבות האירוע: "מאשימים אותי במשהו שלא עשיתי. האשימו אותי בתקיפה של איש ציבור. אני אוהבת את ביבי, תמיד תמכתי בנתניהו ואת מה שהיה פירשו לא נכון בכלל. אני בסך הכול ילדה בת 19, בלי שום עבר פלילי, וככה מאשימים אותי בלי לדעת מה באמת קרה".

הפופולריים