גנץ לכאן רשת ב: "נישאר ברוטציה - מכבדים הסכמים"

גנץ לכאן ב: "נישאר ברוטציה - מכבדים הסכמים"
יו"ר כחול לבן תקף את רה"מ בריאיון לדב גיל-הר: הוא חושב שהוא מלך, אנחנו ננצח אותו. על חוסר הניסיון אמר: "13 שנים אנשים מתים בבתי חולים - אלה אותן שנים שאיש עם כל כך הרבה ניסיון מוביל את המדינה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ
צילום: גילי יערי, פלאש 90

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, תקף הבוקר (חמישי) את נתניהו ואמר כי "הוא חושב שהוא מלך". בריאיון לתוכנית "הבוקר הזה" עם דב גיל-הר בכאן רשת ב, הבהיר גנץ כי הרוטציה עם יאיר לפיד תישאר בעינה. "אנחנו מכבדים הסכמים, זה יתרון שלנו, לא חולשה", אמר גנץ.

האזינו לריאיון המלא עם יו"ר כחול לבן בכאן רשת ב

"אני לא שונא אותו אבל הוא את תפקידו ההיסטורי במדינת ישראל סיים. כשאתה יושב 13 שנה, אתה חושב שאתה באמת מלך, כולם נתינים. אני אינני ראש ממשלה, אני גם אינני ראש ממשלה 13 שנים. 13 שנה שאנשים מתים בבתי חולים ממחלות זיהומיות ולא מתפתחת פה מערכת בריאותית כמו שצריך. אלה אותן 13 שנים שאיש עם כל כך הרבה ניסיון מוביל את המדינה", אמר גנץ בריאיון בתגובה להאשמות שאין לו את הניסיון הדרוש כדי לנהל מדינה.

הצטרפו לעדכונים השוטפים בערוץ הבחירות בטלגרם של כאן חדשות

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

על החזרת גופתו של זכריה באומל אמר יו"ר כחול לבן:"אני חושב שחזרתו של באומל אלינו לקבורה בישראל היא דבר כואב אבל דבר משמח. אני מכיר את הפרשה הרבה, טוב שעשו את זה. גם אם מישהו יכול היה לתזמון את זה אחרת, זה לא חשוב. הערכים של הערבות שלנו יותר חשובים מהפוליטיקה". בתגובה לכך שהוקלט אומר שהוא יישב עם נתניהו אמר: "אני חוזר ומסביר שחלו התפתחויות - דברים מתגלים, למשל פרשת הצוללות - דבר שיכול לסכן את המדינה. לא נשב עם נתניהו - הכל ספינים ושקרים. אני, בני גנץ, לא אשב עם נתניהו. הוא סיים את תפקידו ההיסטורי".


בהמשך התייחס גנץ לכך שאמר ש"נתניהו הוא רודן", ואמר: "הכול דמוקרטי והכול חוקי ולכן אמרתי בהתפתחות, מה אנחנו רואים במקומות אחרים? אנשים מסדרים לעצמם סידורים והגנות, מחר בבוקר רה"מ ייקח את החברים שלו ויחתום על חוקים שיהפכו אותו לחסין"

"לא קיבלנו 50 מיליון שקל," אמר גנץ בתגובה להתקפת נתניהו בעניין דוח המבקר על חברתו לשעבר "הממד החמישי". "ביבי מעלה את זה כדי להסתיר את ההישגים העסקיים. מעולם לא קיבלנו שום דבר ותשימו לב איזה חוסר היגיון יש בהאשמה הזאת. אם היינו מקבלים 50 מיליון שקל לא היינו סוגרים את פעילות החברה".

הפופולריים