בן גביר לכאן חדשות: "פייסבוק רוצים לחסל אותי לפני הבחירות"

בן גביר: פייסבוק רוצים לחסל אותי לפני הבחירות
עורך הדין שנמצא במקום השביעי באיחוד מפלגות הימין הגיע לריאיון בפייסבוק של כאן חדשות. הוא הסביר למה אין סיכוי שישב עם גנץ. למה החליט להגיש תביעה נגד סתיו שפיר, ומה הבעיה שלו עם פייגלין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתמר בן גביר
צילום: בלי

אחרי שפייסבוק חסמה את החשבון שלו, הגיע היום (חמישי) איתמר בן גביר לריאיון בשידור חי בעמוד הפייסבוק של כאן חדשות, עם אורית נבון. עורך הדין שנמצא במקום השביעי ברשימת איחוד מפלגות הימין, טען כי הרשת החברתית "רוצה לחסל אותי כמה ימים לפני הבחירות. הם יודעים שככה אני פונה לאנשים שלי. זה לא סוד שיש עמודים של פוליטיקאים וכותבים שם דברים קשים". 

הצטרפו לעדכונים השוטפים בערוץ הבחירות בטלגרם של כאן חדשות

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

בן גביר התייחס לבני גנץ והוסיף כי "החלום של השמאל שהוא יקים ממשלה. חס וחלילה. גנץ הוא שמאל. ברור לי שהוא הולך לפנות יישובים בקדנציה הקרובה. הוא לא אמר את זה כי הוא לא אמר כלום. כשהוא יגיד אני לא אגרש אנשים מהבית. אז אני אתחיל להבין". 


"מי מאשים אותי בזה שאני ימין סהרורי, בתל אביב ובשמאל? בתקשורת יש כאלה שמחשיבים אותי ככה. היום יש הרבה ימנים בתקשורת", המשיך בן גביר. "פעם כשהייתי צעיר הייתי צריך לעשות פרובוקציות ולעשות לכם כל מיני תרגילים". 

הוא הסביר על ההחלטה להגיש תביעה נגד סתיו שפיר: "היא חצתה גבול שאסור לחצות. ברגע שהיא אומרת עליי נאצי, היא פוגעת בשישה מיליון יהודים שנספו בשואה. הכי מצחיק זה שהיא לא הסכימה לקבל את כתב התביעה שלי. נראה אותה בבית המשפט, אם היא חושבת שאני נאצי שתגיע לבית המשפט ונראה. יש לי מחלוקות עם השמאל, אבל נאצים זה מחוץ למשחק". 


בן גביר הסביר את המחלוקת בינו לבין יו"ר מפלגת זהות משה פייגלין: "הוא לא לוקח מנדטים מהשמאל. המנדטים שלו באים מהימין. אני מאוד מחבב אותו.  אני לא יכול לקבל את זה שאם יש לי שכן שיש לו ילד בחינוך המיוחד, אז שהוא יסתדר בעצמו. מה עם המדיניות של החמלה? אני לא מקבל את זה".

הפופולריים