גרוסמן לכאן ב: "נתניהו בוחש סכנות אמיתיות עם טראומות מהעבר"

"נתניהו בוחש סכנות אמיתיות עם טראומות מהעבר"
הסופר התייחס בריאיון לרגל צאת ספרו החדש לבחירות הקרובות, ואמר כי "החברה שלנו חסרת אונים בפני מניפולציה כזו", והוסיף כי ללא שינוי - "בסוף לא נתקיים". בהמשך, מתח גרוסמן ביקורת על המצב המדיני: "הדברים במדינה היו יכולים להיות נפלאים אם לא היינו כובשים עם אחר כבר 52 שנה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דויד גרוסמן בריאיון לכאן רשת ב
צילום: צילום: ללא

הסופר דויד גרוסמן התייחס היום (שישי) לבחירות הקרובות ולראש הממשלה בנימין נתניהו, וטען כי הוא "קוסם, ואפילו גאון באופן שבו הוא יודע לבחוש ביחד את הסכנות האמתיות שישראל עומדת בפניהן עם ההדים של הטראומות מן העבר. בתור חברה שעברה טראומות, אנחנו קצת חסרי אונים בפני מניפולציה כזו". עוד הוסיף גרוסמן בריאיון לתוכנית "בחצי היום השישי" עם ליאת רגב בכאן רשת ב, שנערך לרגל יציאת ספרו החדש "אִתי החיים משחֵק הרבה", כי "המציאות לא עשויה ממניפולציות או ממילים ומנאומים - היא עשויה מכל הדברים שנותנים חיים ושלוקחים חיים. אלה הדברים שעומדים היום לבחירה".

האזינו לריאיון המלא עם דויד גרוסמן:

"התרגלנו לחיות במציאות שהיא כל כך קלישאתית, היא מתוארת ומנוסחת לנו על ידי אנשים שמדברים כמעט כמו בוטים בעצמם. אתה יודע מה כל אחד יגיד", הוסיף הסופר. "אני חושב עלינו, על ישראל, מדינה עם הישגים מדהימים. הדברים היו יכולים להיות נפלאים לולא דבר אחד קטן וזניח, שאנחנו כובשים עם אחר כבר 52 שנה. אי אפשר שלא לדבר על זה. אם לא נקום מהמצב הזה, אם לא נבין שבמקום החיוני ביותר לחיינו ולעתידנו אנחנו משותקים - נשלם את המחיר של השיתוק הזה. זה בלתי נמנע לא להגיד את הדברים האלה ארבעה ימים לפני הבחירות".

הפופולריים