יואב גלנט: "השמאל ינק את מורשתו מסטלין ולנין"

יואב גלנט: "השמאל ינק את מורשתו מסטלין ולנין"
דברי השר באירוע שבתרבות במודיעין עוררו סערה. חבר הכנסת עופר שלח מכחול לבן תקף: "אם גלנט לא יחדול להפיץ שקרים - לא תהיה ברירה אלא לספר את האמת על התנהגותו הפרועה במטכ"ל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השר יואב גלנט
צילום: -

השר יואב גלנט מהליכוד עורר סערה היום (שבת) באירוע שבתרבות במודיעין כשהגיב בחריפות לקריאות להחליף את ראש הממשלה בנימין נתניהו: "מי שינק כמו השמאל הישראלי את מורשתו מסטלין ומלנין, מבין טוב שאצלם המטרה תמיד מקדשת את האמצעים".


גלנט התייחס בדבריו גם לתיקים נגד נתניהו ואמר כי הוא בכלל לא בטוח שראש הממשלה יגיע למשפט, ושהוא רשאי להמשיך בתפקידו גם אם יוגש נגדו כתב אישום: "יציבות השלטון חשובה יותר מדברים אחרים". 

חבר הכנסת מאיר כהן מכחול לבן הגיב לדבריו של גלנט: "מדובר בעוד דוגמה להסתה המטורפת ולקמפיין המרושע של הליכוד. שר בישראל משווה את מתנגדיו הפוליטיים לסטלין, שהנהיג משטר טרור נגד כל מתנגדיו, כולל שימוש בעינויים וברצח. יואב תתנצל, מיד". 

בחירות 2019 - מה עמדות המפלגות ומי מהן סירבו לפרט?

חבר הכנסת עופר שלח מכחול לבן הוסיף: "אם גלנט לא יחדול להפיץ שקרים על אחרים, לא תהיה ברירה אלא לחזור ולספר את האמת על התנהגותו הפרועה במטכ״ל. איך הודיע ברחבי הצבא שהוא הרמטכ״ל הבא הרבה לפני שמונה, שבר כל נורמה ועשה פוליטיקה בכל מקום. אולי נזכיר לגלנט מי היה ראש הממשלה שהפנה לו עורף וביזה אותו - בנימין נתניהו״. 

הצטרפו לעדכונים השוטפים בערוץ הבחירות בטלגרם של כאן חדשות

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

גלנט תקף את ראשי כחול לבן: "המחשבה שיאיר לפיד ינהל את הקבינט הביטחוני מעבירה בי צמרמורת". על בני גנץ הוסיף כי "בעיה העיקרית בעיני היא התעוזה של גנץ. לא נותנים לסטאז'ר להוביל ניתוח לב פתוח, ולא לוקחים מישהו שלא היה שנייה בחיים הציבוריים ונותנים לו להוביל מדינה". 

הפופולריים