הליכוד הפיץ שיחה של ח"כ שלח ופרץ: "הדיל עם הערבים נחשף"

הליכוד הפיץ שיחה של שלח על "דיל עם הערבים"
בסרטון מטעם המפלגה נשמעת שיחה בין שני הח"כים, ובה הבכיר בכחול לבן אומר לח"כ מהעבודה: "אם תביא את אבי גבאי, אוכל להבטיח שהערבים לא ירסקו את הדיל". שלח: "ביבי הנואש מפיץ שקרים משאריות של הקלטות סתר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

שעות אחרי פתיחת הקלפיות בבחירות 2019, מפלגת הליכוד הפיצה היום (שלישי) סרטון שבו נשמעת שיחה בין ח"כ עפר שלח מכחול לבין ח"כ עמיר פרץ מהעבודה, משוחחים ביניהם על "דיל עם הערבים". שלח מיהר להגיב והאשים: "ביבי הנושא מפיץ שקרים משאריות של הקלטות סתר".

החדשות - והתקלות: כל העדכונים מיום הבחירות

בהקלטה נשמע שלח אומר לפרץ: "יש פה הזדמנות כמה שיותר מהר... אם אתה תוכל להביא את אבי גבאי, אז אני אוכל להיכנס לחדר על מנת להבטיח שהערבים לא ירסקו את הדיל נגד ביבי והליכוד. מי האויב שלנו, נתניהו. אני אומר – כמה שהם יהיו פתוחים, זה יקל עליי להיכנס לחדר עם ההצעה הזו".

הלילה ב-22:00: תוצאות המדגם של כאן חדשות, מהאולפן השקוף על רקע חומות ירושלים

שלח הגיב בתקיפות לסרטון בדף הפייסבוק שלו וכתב: "ביבי הנואש מפיץ שקרים, מבושלים משאריות של הקלטות סתר, כולל של שיחות שלי. אין שום דילים סודיים, אין שום קונספירציה: יש רק ביבי, שיודע שרק בדרכי מרמה יוכל להיאחז בשלטון. היום נעיף את השקרן". בליכוד השיבו למועמד כחול לבן ואמרו: "ההקלטה הגיעה מהחפרפרת שלו".

הפופולריים