תוצאות מדגם כאן חדשות: כחול לבן והליכוד בתיקו עם 36 מנדטים

מדגם כאן חדשות: גנץ והליכוד - 36 מנדטים
העבודה - 6 מנדטים, יהדות התורה וש"ס - 8 מנדטים, חד"ש־תע"ל היא המפלגה הערבית היחידה עם 6 מנדטים. הימין החדש וזהות קרובות מאוד לאחוז החסימה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מדגם מעודכן כאן חדשות בחירות 2019
צילום: אין

לפי המדגם הסופי של כאן חדשות וחברת קנטר, הקרב בין נתניהו וגנץ עוד יותר צמוד: כחול לבן והליכוד עם 36 מנדטים כל אחת, יהדות התורה וש"ס עם שמונה מנדטים - מעל מפלגת העבודה שירדה לשישה מנדטים. מפלגת חד"ש־תע"ל, בראשות איימן עודה ואחמד טיבי, עם שישה מנדטים, והיא כרגע המפלגה הערבית היחידה בכנסת.

לפי המדגם המוקדם, כחול לבן הובילה עם 37 מנדטים והליכוד הייתה מעט אחריה עם 36 מנדטים. מפלגת העבודה עמדה על שמונה מנדטים ואילו יהדות התורה וש"ס עם שבעה מנדטים.

רשימת איחוד מפלגות הימין נשארו על חמישה מנדטים וכך גם מפלגות כולנו ומרצ. ישראל ביתנו של אביגדור ליברמן עמדה על ארבעה מנדטים אך עלתה לחמישה במדגם הסופי.המפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה: הימין החדש בראשות נפתלי בנט ואיילת שקד, שנמצאת קרוב מאוד לאחוז החסימה. זהות של משה פייגלין, גשר של אורלי לוי ובל"ד גם לא עוברות, כך גם לפי המדגם הסופי.

תמונת הגושים: גוש הימין התחזק ל־67 מנדטים, לעומת 64, במדגם הסופי, וגוש השמאל והערבים נחלשו ל־53 מנדטים, לעומת 56, במדגם הסופי, מה שיקשה על כחול לבן להרכיב קואליציה.


תוצאות מדגם כאן 11 - שידור חי:

הפופולריים