גנץ: "מודה לנתניהו, אקים ממשלה רחבה"

גנץ: "מודה לנתניהו, אקים ממשלה רחבה"
יו"ר כחול לבן נשא נאום נלהב מול תומכיו: "כן, אני אהיה ראש הממשלה של כולם". עוד הוסיף גנץ: "אנחנו אולי חדשים, אבל לא תמימים. נחכה לתוצאות האמת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רביעית כחול לבן
צילום: נועם רבקין פנטון, פלאש 90

"אנחנו שואפים להקים את הממשלה הכי רחבה שאפשר", כך הכריז הלילה (רביעי) יו"ר מפלגת כחול לבן, בני גנץ. עוד אמר: "כן, אני אהיה ראש הממשלה של כולם ולא רק של אלו שהצביעו לנו".


ביחס לבנימין נתניהו אמר גנץ: "מבקשים להודות לראש הממשלה. נתעלם מהמשקעים והכעסים ונכבד את רצון הבוחר, וכפי שהוא אמר - המפלגה הגדולה היא זו שצריכה לקבל את המנדט מהנשיא״.

בהמשך הוסיף יו"ר כחול לבן: "אף אחד ממפלגה שהיא איננה מפלגתנו לא צריך לחוש מודאג. הדבר היחידי שצריך לחשוב עליו הוא מה המכנה המשתוף בינינו. אנחנו נדע לדבר עם כולם. נקים מערכת שלטונית שתשרת את כולם - חילונים, דתיים, יהודים ושאינם יהודים ואת הפריפריה".


בהתייחס להקמת הממשלה אמר מנהיג כחול לבן: "אנחנו אולי חדשים, אך לא תמימים. אנחנו נמתין לתוצאות האמת, שיתפתחו לטובתינו, ונעמול בימים הקרובים על הרכבת ממשלה רחבה ככל שניתן". לסיכום אמר גנץ: "כן חברים, מה לא אמרו? אמרו שלא אכנס לפוליטיקה - נכנסתי; אמרו שלא נתחבר - התחברנו; אמרו שלא ננצח - ניצחנו".

הפופולריים