בלשכת רה"מ יצרו קשר עם אנשי ליברמן: "ימליץ על נתניהו"

לשכת רה"מ בקשר עם ליברמן: "ימליץ על נתניהו"
בסביבתו של ראש הממשלה, שצפוי להרכיב גם את הקואליציה הבאה, העריכו שלא יידרש הפעם זמן רב למשא ומתן עם השותפות. לטענתם, הממשלה תקום על בסיס זו הקודמת. כץ: "נתניהו יפעל במהירות להקים ממשלה לאומית-ימנית יציבה, יחד עם השותפות הטבעיות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

בלשכתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כבר יצרו קשר מאז הלילה (רביעי) עם אנשיו של יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, לקראת תחילת המשא ומתן להרכבת הקואליציה. בסביבתו של נתניהו אמרו לכאן חדשות שנתניהו מעוניין לקיים הפעם משא ומתן מואץ, ולהערכתו, לא יידרש זמן רב להשלים את המלאכה. לטענת אותם גורמים, הממשלה תקום על בסיס הממשלה הקודמת, ללא שינויים משמעותיים.

בחירות 2019: אלה תוצאות האמת >>

השר ישראל כץ מהליכוד אמר בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב כי הציבור "אמר כן" לנתניהו. "ראש הממשלה יפעל כרגע במהירות להקים ממשלה לאומית-ימנית יציבה, יחד עם השותפות הטבעיות", הצהיר כץ. הוא אישר כי "ליברמן בהחלט נמנה על השותפות האלה".


על רקע הקריאות להקמת ממשלת אחדות בשל השוויון המסתמן במנדטים בין הליכוד לבין כחול לבן, אמר כץ: "ראש הממשלה התחייב לפנות לכל השותפות הטבעיות להקים ממשלה לאומית-ימנית. זה הדבר שהוא עשה, בדיוק כפי שהתחייב".

עוד הוסיף השר מהליכוד: "קרה כאן אתמול דבר דרמטי, רוב גדול בציבור אמר 'כן' לבנימין נתניהו. אני משוכנע שהמערכת הפוליטית, ובוודאי המפלגות הקרובות לנו, יכבדו את ההכרעה ויתנהגו בהתאם כדי לאפשר להקים ממשלה במהירות". לצד זאת, כץ הדגיש כי "ראש הממשלה הבהיר שהממשלה היא ימנית, אבל מייצגת את כל הציבור. אחרי כל המערכה הקשה הזו, צריך להתכנס סביב הסכמות לאומיות בכל התחומים".

האזינו לריאיון המלא עם ישראל כץ בכאן רשת ב

הפופולריים