פייגלין: חלק ממצביעיי רוצים לרדת מהארץ

פייגלין: חלק ממצביעיי רוצים לרדת מהארץ
הפתעת הבחירות - מפלגת זהות ככל הנראה נותרה מתחת לאחוז החסימה, לפני ספירת קולות החיילים, ויו"ר המפלגה תולה את הכישלון בקמפיין נגדו "המפלגה הותקפה בצורה ברוטלית על ידי כל הממסדים", אמר בריאיון לכאן רשת ב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה פייגלין
צילום: צילום: פלאש 90

יו"ר זהות משה פייגלין אמור היה להיות ההפתעה הגדולה של בחירות 2019. אלא שדווקא אחרי הסקרים המחמיאים, שכבר הגדירו אותו כלשון המאזניים של הקואליציה הבאה – היום (רביעי) מתברר כי המפלגה לא צפויה לעבור בסופו של דבר את אחוז החסימה, ותישאר מחוץ לכנסת. בריאיון לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב, טען פייגלין כי "אנשים מתכוונים לרדת מהארץ בגלל ההפסד של זהות".

"זו בהחלט הפתעה, אבל עוד לא הפתעה גמורה. הסיכוי עוד קיים כי קולות החיילים לא נספרו ויש לא מעט זיופים בקלפיות", טען פייגלין. הוא תלה את הכישלון בקמפיין שהתנהל נגדו: "הייתה כאן תופעה מדהימה – מצד אחד, מפלגה שהביאה אליה מכל קצוות הקשת הפוליטית. מצד שני, היא הותקפה בצורה ברוטלית על ידי כל הממסדים".

על ההמשך אמר יו"ר זהות: "אני לא חושב שיש לי הזכות להפסיק. יש כאן בשורה שהדליקה דור חדש וצעיר, ואני לא רוצה שצעירים יחלמו על דרכון פורטוגלי ויירדו מהארץ. אני מרגיש שאסור לי לקחת את ההתלהבות הגדולה והתודעה שנשתלה ולזרוק אותה לפח. התקדמנו בצורה בלתי רגילה, וצריך להבשיל עוד קצת".

הפופולריים