מיקי זוהר: הציבור קבע את הנורמה המוסרית - על היועמ"ש להקשיב לו

מיקי זוהר: העם קבע שנתניהו לא אשם
הח"כ מהליכוד אמר לתוכנית הבוקר הזה בשישי: "הסיפור המשפטי של נתניהו עומד להסתיים או באמצעות החלטת היועץ המשפטי לממשלה לגמור את הסיפור בלי כתבי אישום או באמצעות חקיקה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

"אנחנו הריבון, העם הוא זה שקובע, הוא שמכריע מה הנורמות החברתיות": ח"כ מיקי זוהר מהליכוד אומר היום (שישי) בריאיון לרונן פולק בתוכנית הבוקר הזה בשישי בכאן רשת ב כי על היועץ המשפטי לממשלה לקיים את רצון הציבור ולא להדיח ראש ממשלה באמצעות כתב אישום או הרשעה. לטענתו: "כשהציבור רואה את כל מה שמנסים לעשות לראש הממשלה בכלי התקשורת ובחדרי החקירות, הוא היה צריך לבוא ולומר אמירה ברורה - 'אנחנו חושבים שזה חמור, תודה רבה לנתניהו', אבל העובדה היא שהציבור אמר את ההפך".

האזינו לריאיון המלא עם מיקי זוהר בכאן רשת ב

בהמשך הוסיף זוהר כי "הסיפור המשפטי של נתניהו עומד להסתיים בכל דרך שלא תהיה. הוא יסתיים או באמצעות החלטת היועץ המשפטי לממשלה לגמור את הסיפור הזה בלי כתבי אישום של עבירות שוחד כמו שמנסים לעשות, או באמצעות הכנסת שתקבע בצורה ברורה שחלה חסינות על בנימין נתניהו לאור האירועים הנוכחיים".

על האיחוד האפשרי בין הליכוד לכולנו של משה כחלון, אמר: "כחלון הוא הרי ליכודניק, לא משהו אחר. הוא עזב את הליכוד לפני מספר שנים מסיבותיו שלו ועכשיו הבנתי שהסיכויים שיחזור הם סיכויים טובים ואם הוא יחזור כמובן שנקבל אותו בברכה". עוד הוסיף זוהר: "הוא מכיר את הערכים של הליכוד ואת מה שאנחנו מאמינים והוא כמובן יצטרך לעבוד יחד איתנו בשיתוף פעולה ואם הוא יחליט שהוא לא רוצה להצטרף גם עם זה נוכל להתמודד. אני מעריך שהוא ירצה להיות חלק מהקואליציה הזו".

הפופולריים