בשל כיתוב על המסך: BBC התנצלה בפני רונאלדו

בשל כיתוב על המסך: BBC התנצלה בפני רונאלדו
לאחר שהכוכב הפורטוגלי החטיא פנדל נגד סלובניה על המסך עלה הכיתוב: "Misstiano Penaldo". הרשת הבריטית: "לא הייתה כל כוונה לפגוע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כריסטיאנו רונאלדו
כריסטיאנו רונאלדו צילום: Getty Images

רשת הטלוויזיה הבריטית BBC נאלצה להתנצל בפני כוכב נבחרת פורטוגל כריסטיאנו רונאלדו. הפרשה החלה במהלך המשחק בין הסלסאו לסלובניה. לאחר שרונאלדו החטיא פנדל, עלה על המסך בשידורי הכיתוב "Misstiano Penaldo".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בהודעת הרשת נאמר כי לא הייתה כל כוונה לפגוע בכוכב הפורטוגלי. בהודעה נאמר בין היתר: "מדובר במשחק מילים, טכניקה בה השתמשנו פעמים רבות בשידורים שלנו. למעשה, בכול השידור דיברנו בשבחו של רונאלדו וציינו את המחויבות שלו למשחק".

עבור רונאלדו בן ה-39 זה היה טורניר היורו השישי בקריירה והוא היה גם הפחות מוצלח מבין כולם. פורטוגל הודחה בשמינית הגמר בתום דו קרב פנדלים נגד צרפת.

אוהדי כדורגל רבים ומוכרים ברשתות ביקרו את הכוכב הפורטוגלי בחריפות. "כריסטיאנו רונאלדו כבש 0 שערים מ-3.72 שערים צפויים (xG)", כתב אחד הגולשים. גולש נוסף השלים עם זה שה-GOAT שלו (ראשי תיבות של הגדול בכל הזמנים), נעלם. אחר התייחס לשחקנים שלא עלו בהרכב פורטוגל על חשבון רונאלדו. "מביך שהם ממשיכים לשחק איתו, היו תחלופות טובות יותר".

הפופולריים