"פורש לתמיד": טום בריידי הודיע על פרישה סופית

"פורש לתמיד": טום בריידי הודיע על פרישה סופית
אגדת הפוטבול הודיע על פרישתו בסרטון שהעלה לחשבון הטוויטר שלו. "תודה שאפשרתם לי לחיות את החלום שלי, לא הייתי משנה דבר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טום בריידי
צילום: אי-פי

אגדת הפוטבול טום בריידי הודיע היום (רביעי) על פרישה סופית מהמשחק. בריידי, בן 45, הודיע בשנה שעברה על פרישתו וחזר בו כעבור חודשיים. "תודה שאפשרתם לי לחיות את החלום שלי, לא הייתי משנה דבר", אמר בריידי.

בריידי בזכייתו השביעית לפני כשנתיים. צילום: גטי אימג'ס

לבריידי, הקוורטרבק המעוטר אי פעם בתולדות המשחק ומשחקני הפוטבול הגדולים בכל הזמנים, שבע זכיות בתארי סופרבול וחמישה תארי MVP של סדרת הגמר. נוסף על כך, בריידי היה גם שלוש פעמים השחקן המצטיין.

בריידי התייחס בסרטון להודעה על פרישתו כבר בשנה שעברה. "אתה מקבל פרישה אחת רגשנית, וניצלתי את שלי כבר בשנה שעברה". "אני רוצה להודות לכל מי שתמך בי - משפחה, חברים, קולגות ומתחרים" סיכם בריידי.

בריידי, שנפרד מדוגמנית העל הברזילאית ג'יזל, נחשב לאחת הדמויות הנערצות בספורט ובכלל התרבות האמריקנית. לבריידי ילד נוסף, מהשחקנית ברידג'ט מוינאהן, שעימה ניהל מערכת יחסים בשנים בין השנים 2006-2004. 

ב-2004 אמר בריאיון כי "להיות סנטור תהיה 'השאיפה המשוגעת ביותר שלי'". בריידי מיודד עם הנשיא לשעבר, דונלד טראמפ, ולטענת טראמפ, אמר לו כי הצביע בעבורו וכי הוא תומך בו. מתחים מול רעייתו, ג'יזל, הביאו את בריידי למתן את גילויי התמיכה הציבוריים בטראמפ. כך, לאחר שהוביל את הניו-אנגלנד פטריוטס לזכייה בסופר בול בשנת 2017, נעדר מהביקור המסורתי לבית-הלבן בשל "נסיבות משפחתיות אישיות".

הפופולריים