"צדק לכל": השיר של טראמפ והנאשמים מגבעת הקפיטול

השיר של טראמפ והנאשמים מגבעת הקפיטול
השיר נפתח בחלק מההמנון האמריקני וכולל את שבועת הנאמנות של הנשיא לשעבר. הקטע של טראמפ הוקלט באחוזתו ושל האסירים הוקלט בטלפון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דונלד טראמפ
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית לשעבר דונלד טראמפ שיחרר בסוף השבוע שיר יחד עם קבוצה של נאשמים בהשתתפות במהומות בגבעת הקפיטול ב-6 בינואר 2021. שם השיר - "צדק לכל" והקבוצה שאחראית לשיר קוראת לעצמה J6 Prison Choir – מקהלת כלא 6 בינואר.

השיר נפתח בחלק ממילות ההמנון האמריקני, כולל את שבועת הנאמנות של טראמפ ובסופו מקהלת האסירים קוראת USA! החלק של טראמפ בשיר הוקלט באחוזתו מאר-א-לאגו בפלורידה, בעוד האסירים הקליטו את חלקם דרך הטלפון מבית הכלא. לשיר ניתן להאזין בכל פלטפורמות ההאזנה כמו ספוטיפיי, iTunes ויוטיוב.

בתוך כך, טראמפ נאם הלילה בכנס CPAC השנתי השמרני, שנערך במרילנד. טראמפ אמר שהוא יכול, עוד לפני שייכנס לחדר הסגלגל, לסיים את המלחמה בין רוסיה לאוקראינה, אותה כינה "מלחמת העולם השלישית".

"זה יסתיים במהרה", אמר, "זה לא ייקח לי יותר מיום אחד". לדבריו, הייתה לו מערכת יחסים מעולה עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, והנשיא הרוסי נהג להקשיב לו. טראמפ חזר על שאיפתו לחזור לבית הלבן ב-2024: "אנחנו הולכים לסיים את מה שהתחלנו, נשלים את המשימה".

הפופולריים