מתקפת טילים רוסית נרחבת על אוקראינה

מתקפת טילים רוסית נרחבת על אוקראינה
עשרות טילים שוגרו על מטרות תשתית באזורים שונים ובהם קייב. הפסקות חשמל נרחבות בכל רחבי אוקראינה ושיבושים קשים בתנועת הרכבות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום: רויטרס
צילום: צילום: רויטרס

שוב לא שקט באוקראינה: רוסיה פתחה הלילה (חמישי) ובשעות הבוקר המוקדמות במתקפת טילים נרחבת לעבר מחוזות אוקראינים שונים ובהם הבירה קייב. ראש העירייה, ויטלי קליצ'קו, דיווח על כמה נפילות בחלקים שונים של קייב. על פי כלי תקשורת שונים נותקה אפסקת החשמל באזורים שונים של הבירה האוקראינית. על פי קליצ'קו שני בני אדם נפגעו כתוצאה מפגיעת טיל והם מקבלים טיפול רפואי במקום. עוד דווח על שיבושים נרחבים בתנועת הרכבות בכל רחבי המדינה.

איך פלישת רוסיה לאוקראינה שינתה את העולם? | עוד יום

במקביל התקבלו דיווחים על אזעקות ונפילות במחוזות התעשייתיים של אוקראינה – ויניצה, סומי ודנייפרו. עוד נמסר על שיבושים באספקת החשמל למחוזות אודסה וחרקיב. על פי מושל אודסה טילים ששיגרה רוסיה פגעו בתשתיות חיוניות באזור הנמל ובמתקני אנרגיה בעיר. מושל חרקיב דיווח על 15 טילים לפחות ששוגרו לעבר המחוז שלו.

חברת החשמל האוקראינית הודיעה כי מיד לאחר המתקפה הרוסית הנרחבת החלו הפסקות חשמל יזומות בחלקים שונים של אוקראינה – זאת במטרה להבטיח אספקת חשמל סדירה למוקדים חיוניים ברחבי המדינה ובהם בתי חולים.

הפופולריים