שני דייגים רימו כדי לזכות בתחרות יוקרתית

שני דייגים רימו כדי לזכות בתחרות יוקרתית
ג'ייקוב רוניאן וצ'ייס קומינסקי מילאו את הדגים שתפסו בעופרת כדי לזכות בתחרות דיג יוקרתית באוהיו. הם הועמדו לדין והורשעו ברמייה שהייתה מכניסה לכיסם 28 אלף דולר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רימו בתחרות דיג בארצות הברית
צילום: צילום מסך

סערה בעולם הדיג: שני דייגים הודו כי רימו כדי לנצח בתחרות הדיג היוקרתית במדינת קליבלנד בארצות הברית. השניים ג'ייקוב רוניאן (36) וצ'ייס קומינסקי (43) הודו כי מילאו חלק מהדגים שתפסו בעופרת לפני שקילת הדגים – זאת כדי להעלות את משקלם ולהגביר את סיכויי הזכייה. החשד נגד השניים הועלה לאחר שאחד השופטים בשקילה חשד שמשהו אינו כשורה בדגים – הוא החל לבחון אותם עד שגילה את כדורי העופרת בתוכם.

במהלך התחרות נדרשו הדייגים לדוג את הדגים הכבדים ביותר באגם אהיו ולאחר מכן הדגים נשקלו כדי לקבוע את זהות המנצח. לאחר שהועלה החשד הכבד נגד השניים הגישה מדינת אוהיו כתב אישום נגד שני הדייגים בחדש לרמאות שהייתה אמורה לגרום להם לשלשל לכיסם בדרכי מרמה סכום זכייה של כ-28 אלף דולר.  כעת הם הודו באשמה והם מצפים לכזר דין בעניינם. ההערכה היא כי השניים יישלחו לתקופה ממושכת של עבודות שירות.

עורך דינו של קומינסקי אמר: "מרשי לוקח אחריות מלאה על האירוע וממשיך בחייו". עם זאת עולם הדייג מתקשה להירגע מניסיון התרמית באחת התחרויות הידועות בארצות הברית.

הפופולריים