בנה של ההרוגה בתאונה בקוריאה: "הגשימה חלום לה ולאבא שנפטר"

בנה של ההרוגה: "הגשימה חלום לה ולאבא שנפטר"
ריטה שוורצברג נהרגה בתאונה לאחר שהאוטובוס שבו נסעה בטיול מאורגן התדרדר והתהפך. בנה הוסיף: "היא טסה עם חברים, הם נפצעו קשה מאוד"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ההרוגה בתאונה בקוריאה הדרומית
צילום: צילום: מתוך פייסבוק

33 ישראלים מאושפזים בקוריאה הדרומית, באזור בו אירעה אתמול (חמישי) תאונת האוטובוס. ארבע ישראלים פצועים קשה ותשעה נוספים במצב בינוני, כשהם מחולקים בתשעה בתי חולים שונים.

לדברי המשטרה בחקירת נהג האוטובוס עלה כי כאשר נסעו בעלייה באחת מהדרכים, המנוע שבק חיים, והחל להתדרדר לאחור. האוטובוס פגע בעצים, פגע במעקה בטיחות ולבסוף התהפך ונפל על צידו. עוד סיפר הנהג כי חלק מהנוסעים הצליחו לחלץ את עצמם דרך החלונות השבורים, ואחרים חיכו לכוחות ההצלה.

חברות הביטוח הישראליות הגיעו לקוריאה הדרומית, והביאו עימן רופאים כדי לאמוד את מצב החולים. חלק מהבדיקה הרפואית הייתה כדי להבין האם ניתן להטיס את הפצועים חזרה ארצה בטיסה רגילה, או שיהיה צורך בליווי רפואי.   

ההרוגה בהתהפכות האוטובוס היא מרגריטה שוורצברג, בת 60 מחדרה. טרם נמסר על מועד הלווייתה. לפי כלי התקשורת הקוריאניים הנהג נעצר בחשד להריגה. על פי הדיווחים הנהג אמר בחקירתו כי מנוע האוטובוס נכבה כאשר ניסה להעביר הילוכים.

בנה מקסים סיפר לכאן חדשות כי "היא ואבא חלמו על לטוס לשם ביחד. אבא חטף סרטן אגרסיבי במשך שנה. הוא נפטר. כסוג של חלום בשבילו ובשבילה היא החליטה לטוס עם חברים כקבוצה. גם חברים שלה נפצעו מאוד קשה".

(התהפכות האוטובוס בקוריאה הדרומית)

הפופולריים