טראמפ הבן חשף מיילים שעסקו במידע על קלינטון

טראמפ הבן חשף מיילים שעסקו במידע על קלינטון
באחת התכתובות אמר בנו של הנשיא למציע המידע: "אם זה מה שאתה אומר, אני אוהב את זה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דונלד טראמפ ג'וניור, יוני 2017
צילום: צילום: אי-פי

בנו של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ ג'וניור, פרסם הערב (שלישי) סדרת מיילים הנוגעת להצעה שקיבל מגורם רוסי לספק מידע נגד הילרי קלינטון, בזמן התמודדותה מול אביו על הנשיאות. 

האימיילים, בין הפובלציסט הבריטי רוב גולדסטון לבנו של הנשיא, מעידים כי לאחרון אכן הוצע מידע רגיש על המועמדת הדמוקרטית. הוא אמר כי החליט לפרסם את המיילים, על מנת להפגין שקיפות מלאה. לפי אחת התכתובות אמר בנו של הנשיא לאותו גורם "אם זה מה שאתה אומר, אני אוהב את זה".

הבוקר פורסם ב"ניו יורק טיימס" כי בנו של נשיא ארצות הברית קיבל עדכון בדואר האלקטרוני כי בידיה של עורכת הדין הרוסייה שאותה פגש, נטליה וסילניצקייה, מידע על הילרי קלינטון שנאסף על ידי הממשל הרוסי.

על פי הדיווח, המידע נאסף כחלק מהמאמץ של הקרמלין לסייע לטראמפ במהלך קמפיין הבחירות. הפרסום התבסס על שלושה מקורות, להם נודע התוכן של המייל.

רוב גולדסטון, כאמור, הוא שסייע לארגן את הפגישה שנערכה בחודש יוני אשתקד, והוא ששלח את המייל לבנו הבכור של טראמפ. במייל גולדסטון מציין שהמידע המזיק על קלינטון - מקורו בקרמלין.

גולדסטון עוסק במוזיקה והוא עיתונאי לשעבר. הוא נמצא כבר כמה שנים על קו מוסקבה-לונדון, שבמהלכן פיתח קשרים עם אמין אגלארוב, בנו של איש עסקים רוסי, והחל לייצג אותו. השניים פגשו את הטראמפים בתחרות מיס יוניברס במוסקבה ב-2013 ומאז הפך גולדסטון הפך מאז לתומך נלהב של טראמפ.

הפופולריים