טראמפ על פרשת המיילים של בנו: "עשה עבודה טובה"

טראמפ על פרשת המיילים של בנו: "עשה עבודה טובה"
נשיא ארצות הברית תקף את מבקרי בנו: "ציד מכשפות הגדול בהיסטוריה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דונלד טראמפ ג'וניור בעת ראיון ב"פוקס-ניוז", אתמול
צילום: צילום: איי-פי

נשיא ארצות הברית, דונלד טרמאפ, התייחס היום (רביעי) לראשונה לפרשת המיילים של בנו, דונלד טראמפ ג'וניור. בציוץ בטוויטר כתב טראמפ: "בני עשה עבודה טובה אתמול בערב. הוא היה פתוח, שקוף ותמים. זהו ציד המכשפות הגדול בהיסטוריה הפוליטית. עצוב!".


בנו של נשיא ארצות הברית פרסם אתמול סדרת מיילים הנוגעת להצעה שקיבל מגורם רוסי לספק מידע נגד הילרי קלינטון, בזמן התמודדותה מול אביו על הנשיאות בשנה שעברה. התכתובות, בין הפובלציסט הבריטי רוב גולדסטון לבנו של הנשיא, מעידים כי לאחרון אכן הוצע מידע רגיש על המועמדת הדמוקרטית. הוא אמר כי החליט לפרסם את המיילים על מנת להפגין שקיפות מלאה. לפי אחת התכתובות, אמר בנו של הנשיא לאותו גורם: "אם זה מה שאתה אומר, אני אוהב את זה".

אתמול פורסם ב"ניו יורק טיימס" כי טראמפ הבן קיבל עדכון בדואר האלקטרוני כי בידיה של עורכת הדין הרוסייה שאותה פגש, נטליה וסילניצקייה, מידע על קלינטון שנאסף על ידי הממשל הרוסי. על פי הדיווח, המידע נאסף כחלק מהמאמץ של הקרמלין לסייע לטראמפ במהלך קמפיין הבחירות. הפרסום התבסס על שלושה מקורות, להם נודע התוכן של המייל.

גולדסטון, כאמור, הוא שסייע לארגן את הפגישה שנערכה בחודש יוני אשתקד, והוא ששלח את המייל לבנו הבכור של טראמפ. במייל גולדסטון מציין שהמידע המזיק על קלינטון - מקורו בקרמלין.

הפופולריים