בתגובה להאשמה בתקיפה מינית: השחקן קווין ספייסי התנצל ויצא מהארון

בתגובה להאשמה בתקיפה מינית: השחקן קווין ספייסי התנצל וי
חתן האוסקר בן ה-58 הואשם בתקיפה מינית של השחקן אנתוני ראפ ב-1986. בסיום ההתנצלות הודה כי הוא הומוסקסואל: "אהבתי וקיימתי יחסים עם גברים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קווין ספייסי, ארכיון
צילום: צילום: אי-פי

השחקן האמריקני קווין ספייסי, פרסם הבוקר (שני) התנצלות בחשבון הטוויטר שלו לאחר שפורסמו דיווחים לפיהם הוא הטריד מינית את השחקן אנתוני ראפ לפני 31 שנים. בסיום ההתנצלות הצהיר לראשונה ספייסי בן ה-58 כי הוא הומוסקסואל.


הלילה התראיין אנתוני ראפ לאתר באזפיד וטען כי בשנת 1986, בעת שהיה בן 14, נכח במסיבה בביתו של ספייסי שהניח אותו על מיטה ורכן מעליו. לאחר התקרית הצליח ראפ להימלט מידיו של ספייסי שהיה בגילופין בזמן המקרה. במכתב ההתנצלות שפרסם ספייסי נכתב כי אינו זוכר את התקרית אך מתנצל על התנהגותו:

"יש לי כבוד והערכה רבה לאנתוני ראפ כשחקן. אני מבועת לשמוע את הסיפור שלו. בכנות, אינני זוכר את האירוע המדובר, זה קרה לפני יותר מ-30 שנה. אבל אם אכן התנהגתי כפי שהוא מתאר, אני חייב לו התנצלות מעומק ליבי על מה שהייתה התנהגות שיכורה ובלתי מתקבלת על הדעת, ואני מצטער על התחושות שהוא תיאר שסחב עמו לאורך כל השנים הללו". בהמשך התייחס ספייסי לחייו הפרטיים וציין כי "הסיפור הזה עודד אותי להתייחס לנושאים אחרים בחיי. אני יודע שיש סיפורים אודותיי, שתודלקו בזכות העובדה ששמרתי על פרטיותי. כפי שהקרובים אליי יודעים, בחיי ניהלתי מערכות יחסים עם גברים ונשים. אהבתי וקיימתי יחסים עם גברים לאורך כל חיי, ואני בוחר כעת לחיות כגיי. אני רוצה להתמודד עם זה בפתיחות וביושר, ולהתחיל עם בחינת ההתנהגות שלי".

ראפ, שהתפרסם במחזמר "רנט", החל את הקריירה שלו בזמן התרחשותו של המקרה. ספייסי, זוכה שני פרסי אוסקר, מככב בימים האלה בסדרת הדרמה "בית הקלפים". הפרסום הנוכחי מגיע ברקע ההאשמות נגד מפיק הסרטים הארווי ויינסטין. מספר רב של נשים טענו כי ויינסטיין תקף אותן מינית, חלקן טענו כי נאנסו. 

הפופולריים