אשה טוענת: דסטין הופמן הטריד אותי מינית

אשה טוענת: דסטין הופמן הטריד אותי מינית
דברי אנה גרהאם וינטר, השחקן תפס את ישבנה ודיבר אליה בגסות כשהייתה בת 17, ב-1985. הופמן: זה לא מי שאני
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הופמן, ביוני
צילום: צילום: אי-פי

אשה טוענת כי השחקן דסטין הופמן הטריד אותה מינית בזמן שהייתה בת 17, לפני כ-30 שנה. הסופרת אנה גרהאם האנטר, בת 49, כתבה בטור שפרסמה היום (רביעי) ב"הוליווד ריפורטר" כי האירועים התרחשו ב-1985 בזמן שהייתה מתמחה במשך חמישה שבועות בסט לצילומי סרט טלוויזיה למחזה "מותו של סוכן". בעקבות המאמר, הופמן התנצל על הדברים.

"הוא פלירטט בחופשיות, תפס לי את התחת, דיבר על סקס אליי ובנוכחותי", כתבה. במקרה אחר, ציינה, כאשר ניגשה לחדר ההלבשה של הופמן כדי לשאול מה ירצה לאכול, הוא דיבר אליה בגסות בנוכחות אחרים. "הפמליה שלו פרצה בצחוק", כתבה.

גרהאם האנטר הוסיפה כי השחקן שאל אותה אם קיימה יחסי מין בסוף השבוע, והתגרה בה שהיא חושקת בשחקן וורן ביטי. "בגיל 49", כתבה, "אני מבינה מה דסטין הופמן עשה שכן זה מתאים לדפוס הפעולה שנשים חוות בהוליווד ובכל מקום אחר. הוא היה טורף, אני הייתי ילדה, וזאת הייתה הטרדה מינית".
בעקבות המאמר, הופמן, כיום בן 80, התנצל בפני גרהאם האנטר. "התקרית אינה משקפת את מי שאני", מסר.

הטור של גרהאם האנטר מצטרף אל עדויות דומות כלפי שחקנים, מפיקים ובמאים בהוליווד. בלוס אנג'לס טיימס פורסם היום כי שש נשים מאשימות את הבמאי והמפיק ברט ראטנר בהטרדה מינית. בימים האחרונים טענו כמה גברים כי השחקן קווין ספייסי הטריד אותם מינית. בחודש שעבר פורסמו שורת טענות דומות כלפי המפיק הבכיר הארווי ויינסטיין.

הפופולריים