הקומיקאי לואי סי.קיי הודה בהטרדה מינית של 5 נשים

הקומיקאי לואי סי.קיי הודה בהטרדה מינית של 5 נשים
סי.קיי הביע חרטה וכתב כי אינו סולח לעצמו וכי עליו למצוא את הדרך לחיות עם העובדה שהטריד מינית. חברת נטפליקס ביטלה צילום של הופעה מיוחדת שלו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הקומיקאי לואי סי.קיי
צילום: צילום: אי-פי

הקומיקאי האמריקני הנודע, לואי סי.קיי, הודה הערב (שישי) כי הטריד מינית חמש נשים והביע חרטה עמוקה על שניצל את כוחו ונהג בחוסר אחריות. "איני סולח לעצמי על מעשיי. עליי למצוא את הדרך לחיות עם העובדה שהטרדתי מינית, משימה פשוטה בהרבה מזו שהטלתי על כתפי הנשים שהטרדתי", כתב סי.קיי בהודעתו.

"אני רוצה להתייחס למה שדיווחו ל-"ניו יורק טיימס" חמש נשים – אבי, רבקה, דנה וג'וליה שהרגישו שהן יכולות לחשוף את שמותיהן, ואחת שלא. הסיפורים הללו נכונים. בזמנו אמרתי לעצמי שמה שעשיתי הוא בסדר, משום שמעולם לא חשפתי את איבר מיני בפני אישה בלי לשאול קודם. מאוחר יותר בחיי, מאוחר מדי, הבנתי שכשיש לך כוח על אדם אחר, לבקש ממנו להסתכל על איבר המין שלך זו לא באמת שאלה, זה מצב מביך עבורו. הכוח שהיה לי על הנשים הללו הוא שהן רכשו אלי הערצה. עשיתי בכוח הזה שימוש לא אחראי", כתב סי.קיי בחלק הראשון של מכתבו.

סי. קיי המשיך: "אני מתחרט על מעשיי. ניסיתי ללמוד מהם, וגם לברוח מהם. כעת אני מודע להשלכות של המעשים שלי. עכשיו מודע לגודל ההשלכות של מעשיי. אתמול הבנתי עד כמה החוויות הללו השפיעו על הנשים שהעריצו אותי, שבגללי הרגישו רע עם עצמן ונקטו זהירות עם גברים אחרים שלעולם לא היו מציבים אותן במצב הזה".

בסיום ההודעה אמר סי.קיי כי החליט לקחת פסק זמן מהופעות סטנד-אפ וממיזמים אחרים. "כעת אצעד לאחור ובמשך זמן רב אלמד להקשיב", כתב הקומיקאי המפורסם. עוד בטרם הודה סי.קיי במעשיו הודיעה חברת "נטפליקס" כי היא מבטלת צילום מתוכנן של הופעה מיוחדת שלו. קודם לכן נמסר כי סרטו החדש של סי.קיי ייגנז. הסרט - "אני אוהבת אותך אבא", היה אמור לעלות על מסכי הקולנוע בשבוע הבא. חברת HBO הסירה את הופעותיו של סי.קיי משירותי ה-VOD שלה.

   

הפופולריים