דיווח בארה"ב: ישראלי מטקסס רצח את בתו בת ה-9 והתאבד

דיווח: ישראלי מטקסס רצח את בתו והתאבד
גופות האב והבת נמצאו השבוע בביתם על ידי שוטרי מחוז טרוויס שבטקסס. עוד דווח כי האב היה בהליכי גירושים ובמאבקי משמורת על הבת. הודעה נמסרה למשפחה בישראל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ישראלי מטקסס חשוד ברצח בתו
צילום: צילום: AP

ישראלי בן 42 המתגורר במחוז טרוויס שבמדינת טקסס, רצח את בתו בת ה-9 ולאחר מכן התאבד, כך דווח הבוקר (חמישי) בכלי תקשורת בארצות הברית. רשויות החוק במקום בודקות את החשד כי האיש ירה בבת למוות ואז ירה בעצמו. הודעה נמסרה למשפחה בישראל.

עוד דווח כי שוטרי המחוז מצאו את גופות האב והבת בביתם ביום שני השבוע, לאחר שהגיעו למקום בשל קריאה שקיבלו. גורם ממשרד השריף המקומי סיפר: "הגענו לבית בעקבות הקריאה שקיבלנו, ואיש לא ענה לדפיקות שלנו. מאחר שזו היתה קריאה של רשויות הרווחה וחששנו שיש מישהו בסיכון בתוך הבית, נכנסו פנימה בעצמנו".

לפי הרשויות בטקסס, האב היה בהליכי גירושים וניהל מאבקי משמורת על הבת שבה ירה. השימוע הבא בעניינה של המשפחה נקבע לחודש ינואר הקרוב.

תושב השכונה שבה התרחש האירוע אמר כי הוא בהלם מהמקרה: "בסך הכל מדובר בשכונה טובה ושקטה. הרבה אנשים מעוניינם לגור פה, ומעטים בוחרים לעבור מכאן".

מבית ספרה של בתו של האיש, שבעיר אוסטין, נמסר כי "המשפחה, בית הספר וחברי הקהילה כולה חוו טרגדיה. אנו עובדים בהתאם להנחיות משרד השריף שמנהל את החקירה בנושא, ומכבדים את פרטיותם של כלל המעורבים במקרה".

דיווח בתקשורת המקומית על המקרה:

הפופולריים