טראמפ בטוויטר: "אני יציב נפשית"

טראמפ בטוויטר: "אני יציב נפשית"
נשיא ארצות הברית הגיב בסדרת ציוצים לטענות על אי-כשירות נפשית ושכלית: "אני כאילו ממש חכם". פרסום הספר שמעלה טענות קשות נגד טראמפ הוקדם בשל ניסיונו למנוע את הפצתו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ התייחס היום (שבת) לבריאותו הנפשית וקבע "אני גאון יציב מאוד". לדבריו, "שני הנכסים הגדולים בחיי היו יציבות נפשית וכאילו, להיות ממש חכם". טראמפ הגיב בסדרת ציוצים בטוויטר לפרסום הספר אודותיו, שקובע כי הוא ילדותי ובעל דחפים, ואמר: "הדמוקרטים והכלבלבים שלהם בתקשורת המיינסטרים והפייק ניוז, לומדים מהמדריך של רונלד רייגן וצועקים על אי-כשירות נפשית ואינטליגנציה. עברתי מלהיות איש עסקים מצליח, כוכב טלוויזיה לתפקיד נשיא ארה"ב. אני חושב שזה דורש גאונות, גאונות יציבה".

סדרת הציוצים של טראמפ: "יש לי גאונות יציבה"אתמול הוקדם פרסומו של הספר, שתוכנן בתחילה ל-9 בינואר, לאחר שעורכי דינו של הנשיא ניסו למנוע את פרסומו. הספר, שהפך לרב מכר עוד בטרם יצא למכירה בחנויות, עוסק בעבודה מול נשיא ארצות הברית. "100% מהאנשים סביבו מטילים בו ספק. כולם אומרים שהנשיא הוא כמו ילד. יש לו צורך בסיפוק דחפים מידי. אנשים אומרים שהוא טיפש ואידיוט. האיש הזה לא קורא או מקשיב, הוא כמו כדור-פינבול שעף לצדדים"

הפופולריים