"טעים וזהו": המקדונלד'ס החדש של רוסיה

"טעים וזהו": המקדונלד'ס החדש של רוסיה
במוסקווה השיקו רשת מזון חדשה שהחליפה את הענק האמריקני שעזב בשל הלחימה באוקראינה. התפריט מאוד מזכיר את מקדונלד'ס המקורי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כניסה לסניף במוסקווה
צילום: צילום: עיריית מוסקווה

ברוסיה נחשף שמה של הרשת שהחליפה את מקדונלד'ס במדינה. השם הוא "Vkusno & tochka" שמשמעותו "טעים וזהו". כזכור, רשת מקדונלד'ס עזבה בחודש שעבר את השוק הרוסי בשל המלחמה באוקראינה במהלך מתוקשר וסמלי. מאז עבדו ברוסיה על תחליף – וביום שישי האחרון נחשף הלוגו של החברה החדשה. 15 מסניפי הרשת צפויים להיפתח מחר במוסקווה ו-50 סניפים נוספים ייפתחו ברחבי רוסיה בימים הקרובים.

עם זאת, התפריט של הרשת החדשה מזכיר מאוד את התפריט של הרשת האמריקנית והוא כולל בין היתר משקה דמוי קוקה קולה, ארוחות בורגר וצ'יזבורגר. ראש עיריית מוסקווה סרגיי סוביאנין שהשתתף בפתיחת המסעדה אמר: "יש כאלו שטוענים שכל מה שאנחנו רואים פה זה אמריקני, אבל זה פשוט לא נכון – זו מסעדה רוסית לתפארת המטבח הרוסי".

הבעלים של הרשת החדשה הוא איש עסקים רוסי מאזור סיביר – והוא קיבל את הזכות להשתלט על  חלק מהסניפים שפינתה מקדונלד'ס עם עזיבתה את רוסיה. המנהלים החדשים סיפרו כי הם מתקשים לאתר בתוך רוסיה חומרי גלם שיתאימו למסעדה וייתכן שבקרוב צפויים שינויים בתפריט. כך או אחרת רבים מתושבי רוסיה לא רואים ב"טעים וזהו" רשת חדשה אלא מעין "מקדונלד'ס" שנפתח למעשה מחדש.

הפופולריים