רומן ברודצקי בן ה-41 נהרג מירי באוקראינה

רומן ברודצקי בן ה-41 נהרג מירי באוקראינה

הישראלי היה בשיירת רכבים שהייתה בדרכה לגבול עם מולדובה ונורה ברכבו. אביו אמר לכאן חדשות: "במחסום חשבו שהם צ'צ'נים וירו בהם"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רומן ברודצקי שנהרג בקייב
צילום:

רומן ברודצקי בן ה-41, נהרג היום (שני) מירי בעיר בילה צרקווה דרומית לקייב כשהיה בשיירת כלי רכב בדרך לגבול עם מולדובה. לפי מה שידוע כרגע, נורו כמה כדורים לעבר רכבו במחסום אוקראיני ולא על ידי כוח רוסי.  


יפים, אביו של ברודצקי אמר לכאן חדשות: "הוא היה בדרך למולדובה עם עוד כלי רכב. במחסום חשבו שהם צ'צ'נים וירו בהם. זה מה שאמרו לי, אני לא יודע בדיוק מה קרה לו". ברודצקי התגורר בשנתיים וחצי האחרונות באוקראינה, עבד כדי ג'יי והיה הבעלים של חברה לשיווק דיגיטלי. 

בשיחה שקיים האב עם מריה בת זוגו של רומן הוא ביקש ממנה לקבור את בנו בארץ, והיא סירבה. הוא אמר לה: "אני לא אצליח להגיע לאוקראינה, את רואה מה קורה במדינה המזורגגת הזאת. תחזרי אליי מאוחר יותר". מריה השיבה: "אם אני אשאר בחיים". 

ראש הממשלה נפתלי בנט מסר: "קיבלתי בצער את הבשורה הקשה על מותו של רומן ברודסקי, אזרח ישראלי, באוקראינה. בשם כל אזרחי ישראל, אני רוצה לשלוח תנחומים לאשתו, לילדיו ולמשפחתו של רומן ז"ל, בארץ ובאוקראינה. אנו ממשיכים לעשות הכול כדי לסייע לישראלים לשוב הביתה".

שר החוץ לפיד מסר: "‏מבקש לשלוח תנחומים למשפחת האזרח הישראלי שנהרג באוקראינה. משרד החוץ ימשיך לסייע למשפחה ככל שניתן בשעתה הקשה". 

הפופולריים