"הפך לאימפוטנט בגלל החיסון": הציוץ של ניקי מינאז', הסערה - ותגובת שר הבריאות

הציוץ של ניקי מינאז', הסערה - ותגובת הבכירים
הזמרת צייצה שחבר של בן דוד שלה הפך לאימפוטנט בגלל החיסון. "האשכים שלו התנפחו, הוא היה אמור להתחתן וארוסתו ביטלה את החתונה", כתבה מינאז', לה כ-22 מיליון עוקבים, ועוררה סערה • לציוץ הגיבו שר הבריאות של טרינידד ובכירים נוספים מארה"ב ומבריטניה. "לרוע המזל בזבזנו כל כך הרבה זמן בבדיקת הטענה השקרית הזו", אמר שר הבריאות של טרינידד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניקי מינאז'
צילום: צילום: אי-פי

הזמרת וכוכבת הרשת ניקי מינאז' כתבה בחשבון הטוויטר שלה כי בן דודה מטרינידד וטובגו לא יתחסן נגד קורונה משום שחברו, שקיבל את הזריקה, הפך אימפוטנט. "האשכים שלו התנפחו, הוא היה אמור להתחתן וארוסתו ביטלה את החתונה. ודאו שאתם מרגישים בנוח עם ההחלטות שלכם", כתבה מינאז' ועוררה סערה ברשת החברתית. לציוץ הגיבו אתמול (רביעי) שר הבריאות של טרינידד טרנס דייליסינג ואפילו היועץ הבכיר לנשיא ארצות הברית, ד"ר אנתוני פאוצ'י.

שורה של מגישים בתוכניות בארצות הברית צחקו מינאז' ושר הבריאות של טרינידד מתח עליה ביקורת. "בדקנו את הטענות. לרוע המזל בזבזנו כל כך הרבה זמן בבדיקת הטענה השקרית הזו", אמר השר. "אני לא מאשים אותה בכלום, אבל היא צריכה לחשוב פעמיים לפני שהיא מפיצה מידע לא מבוסס". ד"ר פאוצ'י ציין שיש מידע כוזב רב ברשתות החברתיות. המדען הראשי של ממשלת בריטניה היה חריף יותר ואמר שמינאז' צריכה להתבייש בעצמה על הפצת מידע שקרי.

מינאז', ששמה המלא הוא אוניקה טניה מראז', נולדה בטרינידד. יש לה יותר מ-22 מיליון עוקבים בטוויטר. ביום שני היא החרימה את אירוע האופנה היוקרתי - המט גאלה, שם דרשו מהמשתתפים לבוא מחוסנים וכתבה כי היא לא מוכנה לקבל את הזריקה. "אם אתחסן, זה לא יהיה עבור המט. זה יקרה כשארגיש שחקרתי מספיק - אני עובדת על זה כרגע. בינתיים, שימרו על עצמכם ועטו מסכה", כתבה.

הפופולריים