ההפתעות והמחאות: התלבושות של הכוכבים במט-גאלה

ההפתעות והמחאות: התלבושות של הכוכבים במט-גאלה
קים קרדשיאן כיסתה את פניה וגופה בבגד שחור, פרנק אושן חיבק תינוק רובוטי וחברת הקונגרס קראה למסות עשירים. האירוע היוקרתי בניו יורק סיפק תלבושות גרנדיוזיות של המעצבים הגדולים ביותר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קים קרדשיאן במט גאלה, ספטמבר 2021
צילום: צילום: רויטרס

הפנים והשמות המוכרים בעולם התרבות התייצבו הלילה (שלישי) במוזיאון המט בניו-יורק, כדי לחגוג את אירוע האופנה הגדול ביותר של השנה ה-"מט-גאלה". אחרי דחייה של שנה, נוכח הגבלות הקורונה, התייצבו הכוכבים במיטב מחלצותיהם, לאירוע גיוס הכספים שהשנה היה בסימן: "אופנה אמריקנית". הכוכבים והכוכבות הגיעו לבושים בבגדים שעוצבו על ידי המעצבים הגדולים ביותר בארצות הברית. הם אמנם עטו מסכות, ושמרו על ריחוק – אבל זה לא עצר בעדם מלהגיע בתלבושות גרנדיוזיות.

קים קרדשיאן תפסה תשומת לב רבה בעקבות התלבושת שלבה – שכיסתה את כל פניה וגופה בבד שחור. הבגד עוצב על ידי דמנה גווסליה, מבית האופנה בלנסיאגה. הזמר ליל-נאס אקס, הפתיע את הצופים כשהגיע לבוש בגלימה, וכשפשט אותה, חשף שריון מוזהב. מתחתיו הסתתר עוד בגד גוף בצבעים זהב וצהוב.


קים קרדשיאן באירוע הגאלה, צילום: רויטרס

אורחים נוספים הגיעו עם אביזרים מפתיעים. פרנק אושן שהגיע עם תינוק רובוטי בצבע ירוק, שתאם לצבע השיער של הזמר. הזמרת ריאהנה, שגנבה את ההצעה באירועים הקודמים הגיעה לבושה בשחור, עם בן הזוג שלה, הראפר אייסאפ רוקי, שלבש מה שנראה כמו כרבולית, או שמיכת טלאים, צבעונית.


פרנק אושן ובובת הרובוט, צילום: אי-פי

חברת הקונגרס הדמוקרטית אלכסנדריה אוקסיו קורטז ניצלה את המעמד כדי להביא איתה גם אמירה פוליטית לשטיח האדום. על גב השמלה הלבנה שלה, נכתב באותיות גדולות ואדומות: "מיסוי לעשירים". יש לציין, שעל פי ההערכות כרטיס כניסה לגאלה עלה 35 אלף דולר, וסביר להניח שאוקסיו קורטז לא נכנסה בחינם. גם הדוגמנית קארה דלווין לבשה לבן-אדום-פוליטי, כשעל החולצה דמויית אפוד, נכתב: "לדפוק את הפטריארכיה".


אלכסנדריה אוקסיו קורטז ושמלת "מיסוי לעשירים", צילום: רויטרס

מי שלא נראתה אמש באירוע, היא הזמרת והראפרית ניקי מינאז'. זו לא הגיעה בגלל שלא הסכימה להתחסן נגד קורונה, ואנה וינטור, המארחת של הגאלה, לא הסכימה להכניס אורחים לא מחוסנים. בחשבון הטוויטר שלה כתבה מינאז': "רצו שאתחסן בשביל המט, אם אתחסן זה לא יהיה בשביל הגאלה. אתחסן כשארגיש שחקרתי ואני יודעת מספיק, ואני עובדת על זה".צילום: אי-פי

הפופולריים