חמישה נרצחו באירוע ירי בבריטניה - בהם ילדה

חמישה נרצחו באירוע ירי בבריטניה - בהם ילדה
בתקרית שאירעה בפלימות' נהרג אדם החשוד בירי, לא ידוע אם שם קץ לחייו. המשטרה שללה כי מדובר באירוע טרור. מדובר באירוע הירי ההמוני הראשון בממלכה זה 11 שנים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אירוע ירי המוני בפלימות' בריטניה, 12.08.21
צילום: צילום: גטי אימג'ס

חמישה בני אדם, בהם ילדה, נורו למוות בתקרית ירי חמורה בעיר פלימות' שבדרום-מערב אנגליה. כך דיווחו הלילה (שישי) כלי תקשורת בממלכה. על פי הדיווחים, החשוד בירי הוא ג'ייק דייוויסון, מנופאי מקומי בן 23 שגם נהרג באירוע. טרם התברר המניע לביצוע הירי. בהמשך הלילה מסרה משטרת מחוז דבון וקרונוול כי הושגה שליטה על האירוע ואישרה כי באירוע נהרגו כמה בני אדם. עוד הוסיפה המשטרה כי לא מדובר באירוע טרור.

מפרטים ראשונים עולה כי כוחות משטרה הוזעקו לשכונת קייהאם שבעיר בשעה 18:10 (שעון בריטניה). "יש כמה הרוגים בזירה ופצועים נוספים פונו לקבלת טיפול רפואי", נמסר. בנוסף נשלחו למקום כוחות עזרה ראשונה רבים, בהם אמבולנסים, מסוקי רפואה, רופאים וחובשים.

רשת"סקיי ניוז" דיווחה תחילה כי שני גברים ושתי נשים אותרו ללא רוח חיים בזירה עם סימני ירי על גופם, לצד גבר החשוד במעשה. אישה נוספת שפונתה מהזירה במצב אנוש מתה מפצעיה בבית החולים. בהמשך התברר כי אחת ההרוגות באירוע היא ילדה קטנה מתחת לגיל 10.

הפופולריים