שריפה פרצה על ספינה בלטקיה שבסוריה

סוריה: שריפה פרצה בספינה בנמל בלטקיה
לפי סוכנות הידיעות הסורית, השריפה פרצה בעת הליך תחזוקה בספינה וכמה עובדים נפגעו קל. ברקע התקריות הימיות במפרץ, ראש ה-CIA הגיע לישראל כדי להיפגש עם רה"מ בנט וראש המוסד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פיצוץ בספינה בסוריה
צילום: בלי

שריפה פרצה היום (שלישי) על ספינה בנמל בעיר לטקיה שבמערב סוריה, כך מדווחת סוכנות הידיעות הסורית. עוד דווח כי כמה עובדים נפגעו קל בשריפה. לפי סוכנות הידיעות הסורית, השריפה פרצה בעת הליך תחזוקה של הספינה.

בד בבד, ראש ה-CIA ויליאם ברנס הגיע היום לישראל לביקור רשמי, שבו הוא צפוי לפגוש את ראש הממשלה נפתלי בנט, ראש המוסד דדי ברנע, ואת ראש אגף המודיעין בצה"ל תמיר היימן. זאת על רקע המתיחות במפרץ והתקריות הימיות האחרונות המיוחסות לאיראן.

לקראת מלחמה עם איראן? | עוד יום

בנוסף, בצל המתיחות בין ישראל לרוסיה על רקע התקיפות שמיוחסות לישראל בסוריה, היועץ לביטחון לאומי החדש אייל חולתא נפגש היום במוסקווה עם מקבילו הרוסי ניקולאי פטרושב. בפגישה השתתף גם היועץ לביטחון לאומי היוצא מאיר בן שבת.

בהודעה שפרסם הקרמלין נכתב כי "הצדדים אישרו את כוונתם להרחיב עוד יותר את הקשר הישראלי-רוסי, דנו בפירוט בהמשך שיתוף הפעולה הביטחוני, תוך תשומת לב מיוחדת לנושא ההתמודדות עם הטרור הבינלאומי. הצדדים שוחחו על המצב במזרח התיכון ועל יישוב מספר קונפליקטים אזוריים".

הפופולריים