אחרי אמאזון וגוגל: עוד חברת ענק אמריקנית דורשת מעובדיה להתחסן

עוד חברת ענק אמריקנית דורשת מעובדיה להתחסן
החברה תחייב את 67 אלף עובדיה להתחסן עד סוף אוקטובר • הנשיא ביידן: "זן הדלתא - מגפה של הלא מחוסנים" • נשיא CNN הודיע: עובדים שהגיעו לא מחוסנים למשרד - פוטרו • שיא נדבקים של חצי שנה בארה"ב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יונייטד איירלנס
צילום: צילום: אי-פי

חברת התעופה האמריקנית יונייטד איירליינס הצטרפה היום (שישי) לאמזון, גוגל, מייקרוסופט וסי.אן.אן והיא מחייבת את עובדיה להתחסן. הנהלת החברה הבהירה כי החיסון יעיל וכי מדובר בנושא בטיחותי. יונייטד תחייב את 67 אלף עובדיה להתחסן עד סוף אוקטובר.

בהצהרה לעיתונות בבית הלבן, אמר היום נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן כי זן הדלתא "זו מגפה של הלא-מחוסנים" ו"טרגדיה". ביידן הביע תקווה כי ארצות הברית לא תחווה את אותו נזק כלכלי מזן דלתא כמו בהתפרצות הקורונה. הנשיא קרא לאמריקנים להמשיך לעטות מסכות ולהתחסן. 

אתמול הודיע נשיא סי.אן.אן ג'ף זאקר כי נודע לו על שלושה עובדים שהגיעו למשרד לא מחוסנים והם פוטרו. מספר המאושפזים בגלל מחלה בקורונה בארצות הברית חצה את ה-60 אלף. במדינה נספרו החודש יותר מ-90 אלף נדבקים - שיא מאז פברואר.

נוסף על כך, השבוע דווח על 500 מקרי מוות בארצות הברית. 70.4% מהאוכלוסייה הבוגרת במדינה מחוסנת לפחות במנה אחת. 67.11% מהמחוזות בארצות הברית נחשבים ברמת הדבקה גבוהה, והוגדרו אדומים.

הפופולריים