הרשויות במיאמי: "מיצינו את משימת ההצלה, דבר שעשינו לא יחזיר את הנעדרים"

רשמית: אין סיכוי למצוא נעדרים בבניין במיאמי
צוותי החיפוש הכריזו שאין עוד סיכוי למצוא ניצולים בחיים. הודעה נמסרה תחילה למשפחות - שקיוו לנס עד לאותו הרגע. מספר ההרוגים בקריסת הבניין עלה ל-54, מספר הנעדרים עומד על 86. הלילה יציינו באתר הקריסה דקת דומיה לזכר הרוגי האסון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת קריסת הבניין במיאמי. 08.07.21
צילום: צילום: אי-פי

קריסת הבניין במיאמיהרשויות בעיר הודיעו הלילה (חמישי) באופן רשמי כי אפסו הסיכויים למצוא נעדרים בין החיים. "מיצינו את כל האפשרויות העומדות בפנינו במשימת ההצלה והחילוץ. אנו עוברים כעת למסלול של חיפוש ושיקום", מסרה ראשת העיר של מחוז מיאמי דייד, דניאלה לווין-קאווה. "דבר שעשינו לא יחזיר את הנעדרים, אך נעשה את הכל כדי לזהות את כל הקורבנות", הדגישה בצער. בחצות שעון מיאמי, המבצע בזירה יעבור מהצלה וחילוץ למסלול המוגדר "שיקום וחיפוש".

לפני שיצאה ההודעה הרשמית, ראשי צוותי החיפושים מסרו למשפחות הנעדרים את הבשורה בפגישה סגורה. מפקדי יחידת הכבאות וההצלה של המחוז אמרו כי ההחלטה להכריז שאין עוד סיכוי למצוא ניצולים בחיים התקבלה על בסיס הנתונים ההנדסיים של אופי הקריסה, שגרמה לכך שאין כיסי אוויר בתוך ההריסות, וכן על בסיס הנתונים הרפואיים שהעידו כי אין סיכוי בשלב זה להשאר בחיים תחת ההריסות.

הלילה יציינו באתר הקריסה דקת דומיה לזכר הרוגי האסון, בהשתתפות צוותי החילוץ ונציגי המשפחות. מספר ההרוגים בקריסת הבניין עלה ל-54, מספר הנעדרים עומד כעת על 86.

ביום שני נהרס באופן מבוקר בניין המגורים שבעיירה סרפסייד הסמוכה למיאמי, אחרי שעבודות החילוץ הופסקו - לקראת הגעת הסופה הטרופית "אלזה" לאזור.

הפופולריים