קריסת הבניין באזור יהודי במיאמי: חשש לחיי אזרחים ישראלים

קריסת הבניין במיאמי: חשש לחיי אזרחים ישראלים
הרוג אחד ומעל 150 פצועים באסון בשכונת מיאמי ביץ', 37 אנשים חולצו מההריסות • מניין הנעדרים עלה ל-99
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קריסת הבניין במיאמי
צילום: אי-פי

קריסת הבניין בשכונה יהודית במיאמי: בחדשות הערב בכאן 11 פורסם היום (חמישי) כי גובר החשש לחיי 20 אזרחים ישראלים. כל דקה שעוברת מקטינה את הסיכוי למצוא נעדרים חיים בהריסות. הרשויות במיאמי עדכנו כי מספר הנעדרים באירוע עלה ל-99.


לפחות בן אדם אחד נהרג ותשעה נפצעו בקריסת הבניין בשכונת סופרסייד היהודית, הסמוכה למיאמי ביץ׳ שבארצות הברית. בבניין היו כ-120 יחידות דיור, וכמחציתן נפגעו, אך רובן דירות נופש לא מאוכלסות. עד כה 35 אנשים חולצו מהבניין ועוד 2 אנשים חולצו מההריסות סמוך לו.

ראשת מחוז מיאמי-דייד, דניאלה לווין-קאווה, אמרה במסיבת עיתונאים באתר הקריסה כי מתנהל מאמץ מרוכז לאיתור וחילוץ נפגעים. ערוץ NBC המקומי בדרום פלורידה פרסם תיעוד של חילוץ ילד מההריסות. במקביל דווח כי כוחות ההצלה נקראו לסייע בחילוץ שני נפגעים, שלא ברור מה מצבם. עוד לא ברור מה גרם לקריסה.

נציג זק"א במיאמי סיפר: "מדובר במגדל מגורים בשכונה היהודית במיאמי בו מתגוררות בין השאר גם משפחות יהודיות. אנו פועלים יחד עם שאר כוחות הביטחון וההצלה במיאמי ועוקבים מקרוב אחר פעולות החילוץ, ומתמקדים כעת באיתור המשפחות היהודיות. כולנו בתפילה שהאירוע הזה יסתיים עם כמה שפחות נפגעים וקרבנות". לא ידוע עדיין על נפגעים ישראלים.

(צילום: מוישלה גוטמן)

הפופולריים