צ'ארלס הכריע: בנם של הארי ומייגן לא יהיה נסיך

צ'ארלס הכריע: בנם של הארי ומייגן לא יהיה נסיך
לפי דיווח בדיילי מייל הבריטי, יורש העצר החליט כי הוא מעוניין ב"מלוכה צרה" ובצמצום הוצאות משפחת המלוכה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הארי ומייגן מציגים את בנם
צילום: צילום: אי-פי

דיוח בבריטניה: יורש העצר הבריטי, הנסיך צ׳ארלס קבע כי נכדו ארצ׳י, בנם של הארי ומייגן לא יהיה נסיך. הסיבה להחלטה - כסף. הדיילי מייל הבריטי חשף היום (ראשון) כי אחרי שהנסיך צ׳ארלס יהפוך למלך הוא מתכוון להנהיג "מונרכיה צרה״, מתוך הבנה כי הציבור אינו מעוניין להמשיך לשלם לנצח על ממלכה מנופחת ותארי נסיך ונסיכה מגיעים כידוע, עם לא מעט הוצאות נלוות, כולל הוצאות אבטחה.

הפעם הראשונה שהנושא התפוצץ ציבורית היה בריאיון החושפני שהעניקו הארי ומייגן לאופרה ווינפרי בחודש מארס, שם מייגן אמרה כי בעודה בהיריון היא הבינה שהמשפחה המלכותית ״אינה מעוניינת לתת את התואר נסיך או נסיכה לעובר״, זאת בניגוד לצו שעליו חתם המלך ג׳ורג׳ החמישי, סבה של המלכה אליזבת השנייה, ולפיו נכדים של מונרכים הופכים לנסיכים או נסיכות. לפי הצו, כאשר צ׳ארלס היה הופך למלך, נכדו ארצ׳י המתגורר בארצות הברית עם הוריו, היה אמור להפוך לנסיך.

כעת מתברר כי מדובר בקרב שהתנהל לאורך חודשים רבים מאחורי הקלעים ומי שעומד מאחורי ההחלטה הוא המלך המיועד וסבו של ארצ׳י. הסיפור הזה התפרסם בבריטניה שבועיים בלבד לפני מועד נחיתתו של הנסיך הארי בממלכה המאוחדת כדי להשתתף בטקס רשמי לזכר מותה של אמו דיאנה.

הפופולריים