דיווח: ישראלית נרצחה באכזריות בידי בתה באורוגוואי

חשד: ישראלית נרצחה באורוגוואי בידי בתה
ישראלית בת 75 מטבריה מתה בשבוע שעבר לאחר שהגיעה לביקור מולדת במונטיבדאו. בתה, אזרחית אורוגוואי בת 43, חשודה בכך שרצחה אותה ושרפה את הגופה. משרד החוץ נמצא בקשר עם הרשויות באורוגוואי בנוגע להבאתה למנוחות בישראל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רבקה הרשטיין שנרצחה באורוגוואי לפי החשד בידי ביתה
צילום:

אישה כבת 43 חשודה שרצחה את אמה, אזרחית ישראלית בת 75, ושרפה את גופתה. כלי תקשורת במדינה מדווחים שהנרצחת היא ישראלית מטבריה בשם רבקה הורשטיין. הורשטיין נולדה באורוגוואי ושבה לביקור מולדת, ובביקורה בשבוע שעבר, נקלעה לוויכוח עם בתה שהסתיים במותה. על פי החשד האם נפלה, נחבלה בראשה ומתה במקום. לאחר מכן, על פי החשד, בתה שרפה את גופתה. 

צפו בדיווח בטלוויזיה האורוגוואית

רכז פנאי ותכניות קידום במעון "נווה כנרת" שבו עבדה הורשטיין, בועז יונה, סיפר לכאן חדשות: "רבקה עבדה אצלנו 14 שנים. היא הייתה פדיקוריסטית במעון, היא עשתה את התפקיד שלה באהבה גדולה, בנאמנות. היא התייחסה לכל דייר כאינדיבידואל והיה לה חשוב שיקבל טיפול כמו שצריך. היא הייתה אישה מלאת חיים, אהבה מסיבות, טיולים.

"רבקה נסעה לאורגוואי בהתרעה של שלושה ימים, היא אמרה שהיא צריכה לסגור שם עניינים, והלכה למכור נכסים שהיו לה שם. ידעתי שיש לה שם משפחה", הוסיף יונה. "כל התקופה שהייתה שם התכתבנו וגם דיברנו בסופי שבוע והיא הודיעה שתשוב לעבודה ביום ראשון זה. אחרי שלא הגיעה ביום ראשון התקשרתי אליה כמה פעמים, ניסיתי להשיג אותה בוואטסאפ ואז ראיתי שהיא לא זמינה מ-21 במאי וזה היה מוזר מאוד, רבקה אומנם בת 75 אבל הייתה מאוד מחוברת לוואטסאפ. התחילו להגיע שמועות עד שקיבלנו כתבה מהטלוויזיה באורוגוואי על המקרה. כעת אנחנו בקשר עם משרד החוץ, רוצים להביא אותה לקבורה בארץ. רבקה הורישה את כל מה שהיה לה לאגודה למען החייל, היא מאוד אהבה חיילים ואולי זה מה שהכעיס את הבת שלה, אני לא יודע אבל זאת השערה". 

ממשרד החוץ נמסר, כי האזרחית הישראלית אכן נרצחה בשבוע שעבר בבירת אורוגוואי מונטבידאו, בעת שהייתה בביקור בעיר. בתה, אזרחית אורוגוואי נעצרה על ידי המשטרה בחשד למעורבות ברצח. עוד נמסר, כי למנוחה אין קרובי משפחה מדרגה ראשונה בישראל וכי שגרירות ישראל באורוגוואי והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ נמצאים בקשר מול רשויות המקום, כדי להביא את המנוחה למנוחות בישראל.  

הפופולריים