לאחר "נאום השיעולים": דיווח בלבנון - מצבו של נסראללה טוב

דיווח בלבנון: נסראללה לא חלה בקורונה
מקורבים למנהיג חיזבאללה: סבל מאלרגיה עונתית ומדלקת ריאות ולא מקורונה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חסן נסראללה בנאום
צילום: צילום: ללא

העיתון הלבנוני אל-ג'ומוהריה דיווח הבוקר (שלישי) מפי מקורבים למנהיג חיזבאללה, חסן נסראללה, שמצבו הרפואי השתפר מאז "נאום השיעולים" בשבוע שעבר והוא טוב יותר משהיה. לדברי אותם מקורבים, הוא סבל מאלרגיה עונתית (אביבית) ומדלקת ריאות ולא מקורונה.

לפי הדיווח, אין זו הפעם הראשונה שהוא סובל מאותה אלרגיה ותסמיניה: "בעבר הוא טופל ללא תשומת לב מיוחדת, שכן הוא לא סבל מכך בעת אירועים שהיה צריך לנאום בהם, בניגוד למה שקרה הפעם". עוד דווח בעיתון הלבנוני כי נסראללה נמצא במעקב של רופא מומחה ולא נזקק לטיפול בבית חולים. צוין גם כי נעשתה התייעצות עם רופאים, כולל אחד בארצות הברית, כדי לקבל חוות דעת בעניין מצבו והייתה תמימות דעים כי מדובר באלרגיה ובדלקת ריאות וכי מזג האוויר היבש יסייע להחלמה, בנוסף לטיפול אנטיביוטי.

עוד דווח בעיתון כי נסראללה ממשיך בפעילותו וממשיך לעקוב אחר שלל הנושאים בקצב מחושב והוא עומד בקשר בעת הצורך עם בכירי הארגון. גורם בכיר בחיזבאללה שהתקשר לנסראללה שלשום כדי לדרוש בשלומו אמר לעיתון הלבנוני כי הוא חש שקולו טוב והוסיף כי יש לזנוח את השמועות שיוצאות מכיוון כזה ומכיוון אחר. העיתון גם ציין כי הנהגת הארגון הוציאה הנחיה למוסדותיו השונים למסור כי נסראללה במצב טוב ואין סיבה לדאגה.

בצה"ל סברו כי נאומו של מנהיג חיזבאללה בים שלישי שעבר היה "טעות אומללה שלו". נמסר כי "נסראללה ניסה בנאומו לשדר מסרים מרתיעים לישראל בעודו נראה חולה, כחוש וחלש".

הפופולריים