תיאטראות ברודוויי יחזרו לפעול בספטמבר

תיאטראות ברודוויי יחזרו לפעול בספטמבר
שנה לאחר שנסגרו בעקבות התפרצות מגפת קורונה, מושל ניו יורק הודיע כי אולמות התיאטרון של ברודוויי יחזרו לפעול בספטמבר הקרוב, כחלק מההקלות בהגבלות בעיר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ברודווי ניו יורק
צילום: צילום: רויטרס

מושל ניו יורק אנדרו קואומו הודיע אתמול (רביעי) כי אולמות התיאטרון של ברודווי צפויים לחזור לפעילות ב-14 בספטמבר, שנה וחצי לאחר שנסגרו בשל התפרצות מגפת הקורונה. בנוסף לכך, היום צפויה להתחדש מכירת הכרטיסים להצגות המתוכננות. 

הודעתו של קוואמו באה לאחר הודעה אחרת שלו שלשום, לפיה בתוך שבועיים תחול הקלה משמעותית במגבלות התפוסה במרבית העסקים בניו יורק. גם ראש עיריית ניו יורק ביל דה בלזיו הצהיר בשבוע שעבר על כוונה להחזיר את ניו יורק לפעילות מלאה עד הראשון ביולי, הודות להתקדמות מבצע החיסונים והירידה במספר המאומתים.

למרות ההקלות ההדרגתיות במגבלות בעיר, התיאטראות בברודווי צפויים להיפתח אחרונים. על פי הניו יורק טיימס זה קורה מכיוון שאיגוד מנהלי התיאטראות דורש זמן היערכות לליהוק שחקנים והעסקת עובדים וכמובן ליחסי ציבור, זאת לצד ניסוח כללי בטיחות חדשים להפעלת האולמות הצפופים.

מלבד זאת, ההערכה המתחזקת היא שרק בחודש ספטמבר יוכלו האולמות לאכלס צופים כמעט במלואם, ולמשוך לא מעט תיירים שכרגע לא ממהרים או יכולים בכלל להיכנס לארצות הברית - לפחות בכמויות שהתפוח הגדול רגיל אליו.

 

הפופולריים