חשד לפשע שנאה בלונדון: אלמוני תקף אישה חרדית ונמלט

חשד לפשע שנאה בלונדון: אלמוני תקף אישה חרדית
אלמוני תועד כשהוא מכסה את ראשה של האישה וחובט בבטנה כמה פעמים • המשטרה וארגון השומרים היהודי מחפשים אחרי החשוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

חשד לפשע שנאה בלונדון: אישה חרדית בהריון הותקפה בשכונת סטמפורד היל בבירת אנגליה על ידי אלמוני שנמלט מהמקום. התוקף כיסה את ראשה וחבט בבטנה כמה פעמים. טרם ברורה סיבת התקיפה. תמונות מצלמת האבטחה, פורסמו על ידי קבוצת ה"שומרים" ארגון יהודי בבריטניה. משטרת המטרופוליטן מחפשת אחר החשוד.

האירוע התרחש לפני ארבעה ימים בשעות אחר הצוהריים. בתמונות נראית האישה כשהיא הולכת ברחוב והגבר עוקב אחריה עד לרחוב צדדי. אז שם האיש על ראשה מה שנראה כמו ציפית של כרית, והכה אותה כמה פעמים בראשה ובבטנה. האישה, כבת 20, פונתה לבית החולים עם פציעות קלות בלבד. לה ולעובר שלום.

מצפייה שקיים ארגון ה"שומרים" במצלמות האבטחה, עלה כי שהחשוד עקב אחרי האישה במשך לפחות 20 דקות כשהלכה לרחוב. החשוד, נראה כגבר לבן בשנות החמישים לחייו. הוא צעד עם תיק על גלגלים בידיו.

השוטרים עוד מתקשים לבסס מניע, ולהכריע האם זה אכן היה פשע שנאה ושהמניע כאן היה אנטישמי. דובר המשטרה אמר שהשוטרים מכירים "כמה תקריות דומות" שהתרחשו באותו האזור – בשכונת סטמפורד היל, שמוכרת בעיקר בגלל האוכלוסייה היהודית שבה.

מטעם ארגון "השומרים" נמסר: "ביום חמישי האחרון צעירה הריונית יהודייה בת 27 הותקפה באכזריות בידי גבר חשוד שכיסה את ראשה במה שנראה כמו כרית והיכה אותה כמה פעמים בראשה ובבטנה. האישה הצליחה להימלט וטופלה בבית החולים - לאם ולעובר שלום. 'שומרים' צפה בשעות רבות של חומרים ממצלמות אבטחה שמהם עולה כי החשוד עקב אחרי האישה לאורך זמן ממושך, כ-20 דקות לפחות, לפני שתקף אותה בסמטה שקטה. החשוד מתואר כגבר לבן כבן 50. הוא צעד כשברשותו תיק על גלגלים". 

הפופולריים