ביידן החליק בעלייה למטוס: "בגלל הרוחות החזקות"

ביידן עלה למטוס והחליק: "בגלל הרוחות החזקות"
לנשיא ארה"ב אירעה תקרית לא נעימה בעת שעזב את בסיס אנדרוז במרילד בדרכו לאטלנטה. בעת עלייתו במדרגות החליק קלות, וכעבור מספר מדרגות - החליק שוב. בבית הלבן הבהירו שמצבו טוב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'ו ביידן מחליק
צילום: בלי

אירוע לא נעים אירע היום (שישי) לנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן בעת שעלה למטוס "אייר פורס 1" בבסיס אנדרוז שבמרילנד, טרם המראתו לאטלנטה. בעת עלייתו במדרגות החליק קלות, וכעבור מספר מדרגות - החליק שוב. דוברת הבית הלבן קרין ז'אן פייר הבהירה כי מצבו טוב וציינה כי ייתכן שהרוחות החזקות בבסיס גרמו לביידן למעוד. 

ביידן התייחס היום להצעה של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין לקיים מפגש ישיר ואמר כי ישוחח עם פוטין בעתיד. הלילה דחו בבית הלבן את הצעתו של נשיא רוסיה בטענה כי ביידן "עמוס מדי". 

לאחר שביידן כינה את פוטין "רוצח", נשיא רוסיה הגיבאתמול על התבטאותו של נשיא ארצות הברית ואמר כי ימשיך לעבוד עם האמריקנים, "אבל רק בתנאים שאנחנו מעוניינים בהם". הוא פתח את דבריו ואמר: "אני מאחל לו בריאות, בלי אירוניה ובדיחות", והוסיף: "אנחנו מסתכלים בראי ורואים שם את עצמנו". 

במוסקווה החזירו שלשום את השגריר בוושינגטון להתייעצויות. בריאיון לרשת ABC אמר ביידן כי "פוטין ישלם מחיר על ההתערבות בבחירות בארצות הברית". דבריו נאמרו על רקע דוח המודיעין האמריקני שקובע רשמית שאיראן ורוסיה התערבו בבחירות האמריקניות האחרונות בשנת 2020.

הפופולריים