נשיכה נשיאותית: כלביו של ביידן הורחקו מהבית הלבן

נשיכה נשיאותית: כלבי ביידן הורחקו מהבית הלבן
CNN: מייג'ור, כלב מסוג רועה גרמני, נשך את אחד מאנשי הביטחון בוושינגטון. הוא וכלב נוסף בשם צ'אמפ הוחזרו אל בית המשפחה בדלאוור
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'ו ביידן וצמד הכלבים צ'אמפ ומייג'ור
צילום: צילום: מתוך דף האינסטגרם של נשיא ארה"ב

צ'אמפ ומייג'ור, צמד כלבי הרועה-הגרמני של נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן ורעייתו ג'יל, הוחזרו מהבית הלבן בוושינגטון אל בית המשפחה הפרטי בווילמינגטון שבדלאוור. כך דיווחה הלילה (שלישי) רשת סי-אן-אן. על פי הדיווח, מייג'ור נשך את אחד מאנשי הביטחון בבית הלבן. מצבו של הננשך אינו ידוע אולם על פי גורם המעורה בפרטים, התקרית הייתה חמורה מספיק כדי להביא להוצאתם מהבית הלבן.

View this post on Instagram

A post shared by President Joe Biden (@potus)

מייג'ור בן ה-3, הוא הצעיר מבין שני הכלבים, וכבר נודע כמי שגילה לאחרונה התנהגות אגרסיבית במספר תקריות כלפי אנשי הביטחון בבית הלבן. הוא אומץ על ידי הזוג הנשיאותי בנובמבר 2018 ממקלט לבעלי חיים בדלאוור. צ'אמפ, לעומת זאת, בן 13 ומתואר בדיווחים כאיטי יותר מבין שני הכלבים. שני הכלבים הובאו אל הבית הלבן בחודש ינואר, שבוע ימים לפני השבעתו של ביידן לנשיאות ארצות הברית.

על פי גורם נוסף, החזרת הכלבים לביתם הפרטי של הזוג הנשיאותי הוא נוהל קבוע בימים בהם הגברת הראשונה נמצאת בביקור מחוץ לוושינגטון. ג'יל ביידן המריאה שלשום לביקור בקליפורניה.

הפופולריים