אישה שלישית טוענת: מושל ניו יורק הטריד אותי מינית

אישה שלישית טוענת: מושל ניו יורק הטריד אותי
המקרה אירע בחתונה שבה השתתף אנדרו קוואמו ובמהלכה ליטף לכאורה את האישה. עוזרת לשעבר של קוואמו טוענת כי נהג לשאול אותה על חיי המין שלה ואמרה כי התנהגותו מניפולטיבית בניסיון להתנצל על הפרשה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אנדרו קוומו - מושל ניו יורק
צילום: צילום: אי-פי

פרשת ההטרדות של מושל ניו יורק: תלונה שלישית נגד אנדרו קוואמו. אישה בשם אנה ראש סיפרה הלילה  (שלישי) לניו יורק טיימס כי השתתפה איתו בחתונה של חבריה לפני כמה שנים. לדבריה, לאחר שנשא דברי ברכה, פנתה אליו והודתה לו על דבריו החמים ואז לפי עדותה, במהלך השיחה, החל קוואמו לגעת בגבה התחתון. לאחר שהסירה את ידו מגבה עבר המושל לגעת בפניה עד ששאל "אני יכול לנשק אותך?"- ראש סיפרה כי הוא אמר את הדברים "חזק מספיק כדי שחברים ישמעו". לדבריה, היא מעולם לא פגשה את המושל לפני אותו אירוע.

בד בבד, עוזרת לשעבר של מושל ניו יורק, אנדרו קוואומו, שארלוט בנט, מתחה הלילה ביקורת נוקבת על התנהלותו של קוואומו ואמרה כי התנהגותו מניפולטיבית בניסיונו להתנצל על פרשת הטענות להטרדות מיניות שהוטחו בו. 

לטענת בנט, מושל ניו יורק סירב לקבל אחריות למעשיו וטענה בין השאר כי שאל אותה על חיי המין שלה והאם היא מוכנה לקיים קשרים רומנטיים עם גבר מבוגר ממנה. פרקליטת מדינת ניו יורק החליטה באחרונה לפתוח בחקירת החשדות כי אנדרו קוואומו הטריד מינית שתי עוזרות שלו לשעבר.

בתוך כך, ביל דה-בלאזיו, ראש עיריית ניו יורק אמר הלילה בריאיון לרשת CNN כי אם ימצא שהעדויות מוכחות "יהיה על המושל להתפטר". ראש העיר שמעולם לא החזיק ביחסים טובים עם המושל התייחס להודעת ההתנצלות של קוואומו "המושל העניק הודעת שהיא לחלוטין לא הבעת סליחה." ראש העיר התייחס גם לפרשת טיוח המתים בבתי האבות "איני מבין איך מושל כלשהו יכול לתפקד עם האשמות כאלה".

הפופולריים