אנשיו של נבלני פרסמו סרט על הארמון של פוטין שעלות בנייתו 1.35 מיליארד דולרים

אנשיו של נבלני פרסמו סרט על הארמון של פוטין
בסרט בן ה-90 דקות שצולם לפני חזרתו של מנהיג האופוזיציה למוסקווה הוא אומר: "לא רצינו שפוטין יחשוב שאנחנו מפחדים ממנו, ומספרים את הסוד הגדול ביותר שלו מחו"ל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אנשיו של נבלני פרסמו סרטו על הארמון של פוטין שעלות בנייתו 1.35 מיליארד דולרים. 19.01.21
צילום: צילום מסך

נבלני מעלה את סכום ההימור מול פוטין: אנשיו של מנהיג האופוזיציה הרוסי אלכסיי נבלני פרסמו אתמול (שלישי) סרט בן 90 דקות שצולם לפני חזרתו של נבלני למוסקווה, החושף לטענתם את הארמון אדיר הממדים של הנשיא ולדימיר פוטין בדרום רוסיה לחופי הים השחור. עלות בנייתו היא 1.35 מיליארד דולר. הסרט כבר צבר יותר מ-14 מיליון צפיות ביוטיוב.

 

בפתיחת הסרטון, אומר נבלני: "לא רצינו שכוכב הסרט הזה ולדימיר פוטין, יחשוב שאנחנו מפחדים ממנו ומספרים את הסוד הגדול ביותר שלו מחו"ל. היום תוכלו לראות את מה שנחשב בלתי אפשרי לראות מקרוב. יחד איתנו תלכו לאן שאיש אינו מורשה להגיע. נבקר בביתו של פוטין. נשתכנע במו עינינו שהאיש הזה, בתאוותו למותרות, לעושר, הוא מטורף לחלוטין. נגלה בכסף של מי וכיצד ממומן ארמון המותרות הזה, ואיך, במהלך 15 השנים האחרונות ניתן השוחד הגדול בהיסטוריה ונבנה הארמון היקר ביותר בעולם".

שלשום נערך דיון בעניינו של  נבלני, שנעצר יום קודם עם הגעתו למדינה. נבלני הורעל לפני כחמישה חודשים, לטענתו בידי שליחיו של הנשיא פוטין, ואושפז במצב קשה בגרמניה. "אני לא מבין מה קורה", אמר נבלני בסרטון שהעלה מהאולם שבו אמור להיערך משפטו. 

"הביאו אותי לכאן מהתא כדי לפגוש את עורכי דיני, ואז אני מגלה שמדובר למעשה בדיון להארכת מעצרי בלי זימונים. למה דיון בית משפט נערך בתחנת משטרה? זרקו בהפגנתיות את כל החוקים לזבל", הוסיף מנהיג האופוזיציה. 

הפופולריים