סנטה משוקולד ועץ אשוח ענק במרכז ניו יורק: ההכנות בעולם לחג המולד בצל קורונה

חוגגים בצל קורונה: ההכנות בעולם לחג המולד
על אף שהחיסונים כבר כאן, התפשטות הקורונה נמשכת ברחבי העולם ומעיבה על החגיגות, שצפויות להיות צנועות במיוחד השנה. ועדיין, ההכנות לחג המולד וערב השנה האזרחית החדשה בכל זאת מספקות כבכל שנה תמונות ססגוניות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הכנות בעולם לכריסמס רוסיה 2020 - 7
צילום: רויייטרס

בעוד שבוע יחל החג החשוב ביותר בשנה עבור מיליארדי נוצרים ברחבי העולם - חג המולד, שאותו יציינו גם כ-200 אלף נוצרים החיים בישראל. על אף שהחיסונים כבר כאן, התפשטות הקורונה נמשכת ברחבי העולם ומעיבה על החגיגות, שצפויות להיות צנועות במיוחד השנה. ועדיין, ההכנות לחג המולד וערב השנה האזרחית החדשה בכל זאת מספקות כבכל שנה תמונות ססגוניות. הנה כמה מהן:

במדיסון סקוור גארדן בניו יורק לא יהיו השנה כמובן חגיגות המוניות לכבוד בואה של 2021, אבל עדיין אפשר להתרשם מעץ האשוח הענק במרכז רוקפלר בעיר, שמתנשא לגובה של 22 מטרים, ומואר בלא פחות מ-50 אלף נורות לד צבעוניות. (צילום: אי-פי)

אין חג מולד בלי סנטה קלאוס, וקונדיטור אחד בהונגריה מצא דרך להפוך את סנטה לעוד יותר אהוב על הילדים ולהכין לקראת החג דמויות סנטה קלאוס משוקולד. (צילום: רויטרס)

וכאן סנטה קלאוס גם מציג יכולות אקסטרים מרשימות. אמנם נהוג להאמין שסנטה מגיע במזחלת ומתגנב לבתים דרך הארובות, הסנטה הזה - בריו דה ז'ניירו בברזיל - החליט להגיע לאירוע חג המולד תלוי על כבל סנפלינג מהר הסוכר. (צילום: רויטרס)

עוד מז'אנר סמלי חג המולד עשויים משוקולד - והפעם גם בהתאמה לקורונה. בקונדיטוריה בגרמניה הכינו דגם של סצנת לידת ישו משוקולד, כשכל הדמויות עוטות מסכה. (צילום: רויטרס)

גם סנטה עדיין לא מחוסן נגד קורונה. בכל שנה מאז 2001 דיינה פרידמן, עורך דין מניו יורק, מגדל את זקנו במשך שישה חודשים לקראת חג המולד כדי לגלם את סנטה קלאוס. השנה הוא נאלץ למצוא מסכה הולמת שתתאים לזקן. (צילום: רויטרס)

בימים כתיקונם Burlington Arcade במרכז פיקדלי בלונדון היה מלא באנשים בתקופה זו של השנה. בעקבות הקורונה המקום כמעט ריק לחלוטין, אבל עדיין לבש חג. (צילום: רויטרס)

הפופולריים