מראדונה הובא למנוחות בבואנוס איירס

מראדונה הובא למנוחות בבואנוס איירס
שוטרים התעמתו עם אוהדי כדורגל, שפרצו את הגדרות סמוך לארמון הנשיאות בבירת ארגנטינה, שם הוצב ארונו של מראדונה לפני שהועבר לבית העלמין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הלוויית דייגו מראדונה
צילום: צילום: רויטרס

הפרידה מענק הכדורגל דייגו ארמנדו מראדונה: בבית העלמין חרדין דה פס בבירת ארגנטינה בואנוס איירס הובא הלילה (שישי) למנוחות דייגו ארמנדו מראדונה. הוא נקבר לצד הוריו - דאלמה ודייגו, ובהלוויה השתתפו כ-20 בני משפחה.

קודם לכן עברו עשרות אלפי בני אדם על פני ארונו של אגדת הכדורגל, שהוצב סמוך לארמון הנשיאות בבירה. התקשורת בארגנטינה  דיווחה כי אוהדי כדורגל ומעריציו של מראדונה פרצו את הגדרות שהקיפו את ארמון הנשיאות לפני שהארון הועבר לבית העלמין. שוטרים ירו כדורי גומי, גז מדמיע וסילוני מים לעבר הפורעים.


ראש עיריית נאפולי, לואיג'י דה מגיסטריס, הודיע כי שמו של אצטדיון סאן פאולו ייקרא מעתה על שמו של שחקן הכדורגל המנוח. באצטדיון השלישי בגודלו באיטליה, משחקת קבוצת הכדורגל של נאפולי שבשורתיה שיחק בעבר מראדונה. מוקדם יותר הודיעו בארגנטינה כי גביע הליגה המקומי ייקרא מעתה "גביע דייגו מראדונה".

אתמול הכריז נשיא ארגנטינה אלברטו פרננדס על שלושה ימי אבל במדינה. אגדת הכדורגל פלה אמר כי עצוב לאבד כך חבר. "יום אחד נשחק יחד בשמיים", כתב בהודעה שיצאה מטעמו.

הפופולריים