"זיוף מוחלט": רודי ג'וליאני הכחיש התנהגות לא ראויה ב"בוראט 2"

"זיוף מוחלט": רודי ג'וליאני מכחיש סערה
בצילומי הסרט, שיצא בשישי, נראה ראש עיריית ניו יורק לשעבר מכניס את ידו למכנסיו לאחר שעלה לסוויטה עם שחקנית שהתחזתה למראיינת. לדברי ג'וליאני, הוא תחב את חולצתו לאחר שהוריד מעליו את מכשיר ההקלטה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רודי ג'וליאני
צילום: צילום: אי-פי

ראש עיריית ניו יורק לשעבר רודי ג'וליאני הכחיש הבוקר (חמישי) האשמה בהתנהגות לא ראויה בעת צילומי הסרט "בוראט 2". ג'וליאני כתב בחשבון הטוויטר שלו את השתלשלות העניינים ואמר כי מדובר ב"זיוף מוחלט". 

בסרט ההמשך ל"בוראט" של הקומיקאי סשה ברון כהן, שיצא ביום שישי, נפגש ראש העירייה לשעבר ועורך דינו של הנשיא דונלד טראמפ עם שחקנית שמגלמת את בתו של בוראט ומתחזה לעיתונאית. באמצע הריאיון המזויף, הבת מציעה לג'וליאני לעלות לסוויטה במלון שמרושתת מצלמות נסתרות. לאחר שהיא מסירה את המיקרופון, ג'וליאני בן ה-76 נשכב על המיטה בחדר, ונראה מכניס את היד שלו לתוך המכנסיים. 

לדברי ג'וליאני, הוא תחב את חולצתו לאחר שהוריד מעליו את מכשיר ההקלטה, ולא ביצע שום התנהגות שאינה הולמת בזמן הריאיון או אחריו. הוא הבהיר שאם נרמז אחרת - אזי ברון כהן הוא שקרן. לטענתו, כל מה שמשתמע מהאינטראקציה בסרט הוא תוצאה של עריכה מוגזמת. ג'וליאני ציין כי מרגע שהבין כי הגיע לדבר מומצא - התקשר למשטרה.

הקומיקאי נשאל על הסערה בעת שגילם את דמותו של בוראט והשיב כי נראה לו שג'וליאני לא כל כך יאהב את הסרט. ההתבטאות הייתה במסגרת אירוע השקה שנערך בסידני לסרט ההמשך, במסגרתו הוצב בחוף בונדי פסל בדמותו של העיתונאי הקזחי המפורסם בוראט סגדייב.

הפופולריים