טראמפ בעצרת בפנסילבניה: מרגיש כמו סופרמן לאחר הטיפול בנוגדנים

טראמפ: מרגיש כמו סופרמן לאחר הטיפול בנוגדנים
סקר בגרדיאן: ביידן מוביל ב-17 נקודות • רופא הבית הלבן לשעבר: ביידן לא כשיר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'ו ביידן וקמאלה האריס, ודונלד טראמפ עם מייק פנס
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ, שנדבק בקורונה והחלים, אומר הלילה (רביעי) כי הרגיש כמו סופרמן לאחר שקיבל טיפול באמצעות נוגדנים. לדבריו, אינו יודע כלל איזו תרופה קיבל אבל היא שיפרה את מצבו במהירות. טראמפ אמר את הדברים בעצרת בחירות במדינת המפתח פנסילבניה. אלפי המשתתפים בעצרת עמדו בצפיפות ורובם לא עטו מסכות. העיתון "ניו יורק טיימס" דיווח לפני כמה ימים כי טראמפ שקל בדעתו ללבוש חולצת סופרמן בצאתו מבית החולים אך בסופו של דבר ויתר על הרעיון.

אמריקה בוחרת: כל מה שצריך לדעת על הבחירות בארה"ב

מערכת הבחירות לנשיאות ארצות הברית נכנסת לישורת האחרונה כאשר סקר של הגרדיאן מצביע על יתרון בן 17 נקודות של ביידן על טראמפ. על פי הסקר, לביידן 57%, בעוד לטראמפ 40% בלבד. 

העימות בין המועמדים בנוגע ליחס לאזרחים ותיקים נמשך אתמול כאשר המועמד הדמוקרטי אמר לבוחרים בפלורידה כי האזרח הוותיק היחיד שטראמפ אכפת לו ממנו הוא טראמפ עצמו וכי הוא הפנה את גבו לאזרחים הוותיקים. בתגובה פרסם טראמפ ציוץ של תמונת פוטושופ שבה נראה ביידן בכיסא גלגלים ליד זקנים אחרים בבית אבות עם הכיתוב Biden for resident. רוני ג'קסון, רופא הבית הלבן לשעבר, טען אתמול כי הוא משוכנע שביידן לוקה בדמנציה ואינו מתאים לתפקיד, זאת מספר שעות לאחר שטראמפ העלה את אותה הטענה נגד יריבו.

הפופולריים