ארבעה דגמים ותמיכה ב-5G: אפל חשפה אייפונים חדשים

4 דגמים ותמיכה ב-5G: אפל חשפה אייפונים חדשים
ענקית הטכנולוגיה חשפה באירוע וירטואלי את דגמי אייפון 12 וכן שורת מוצרים חדשה. סדרת האייפונים תתמוך בטכנולוגיית הדור החמישי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אייפון 12
צילום: -

חברת אפל השיקה הערב (שלישי) שורה של מוצרים חדשים ובראשם את סדרת האייפון 12 שכוללת ארבעה דגמים – חוץ מהאייפון הרגיל גם דגמי מיני, פרו ופרו מקס. בשל מגבלות הקורונה אירוע החשיפה התקיים במתכונת וירטואלית וללא קהל. מחיר הדגם הזול ביותר 699 דולר והיקר ביותר - 1,099 דולר. בשל משבר קורונה, שעכב את שרשרת האספקה, אפל תפיץ את הדגמים בתאריכים שונים בחודשים אוקטובר ונובמבר.

צפו באירוע ההשקה המלא

הדגם הבסיסי של סדרת מכשירי הסלולר מצויד במסך 6.1 אינץ' מסוג Super Retina XDR ובשתי מצלמות אחוריות. בסדרה החדשה מותקן מעבד מסוג Apple A14 Bionic, שמיוצר בטכנולוגיית 5 מ"מ והופעל בסדרת האייפדים האחרונה שהושקה. בנוסף כל סדרת הדגמים תתמוך בטכנולוגיית הדור החמישי, שלאחרונה החלה לפעול בישראל. סדרת הדגמים הבסיסית תשווק בחמישה צבעים שונים: כחול, אדום, ירוק, לבן ושחור.

סדרת הדגמים הבסיסית של אייפון 12 (צילום: אפל)

עוד הציגה החברה גרסה מוקטנת לאייפון 12 בשם אייפון 12 מיני, שגודלו 5.4 אינץ' ובעל מפרט דומה לדגם הבסיסי. בשונה מהדגם הבסיסי שיושק במחיר של החל מ-799 דולר, הדגם המוקטן יושק במחיר של החל מ-699 דולר.

הדגם הבסיסי (מימין) ולצדו - הדגם המוקטן (צילום: אפל)

שני מכשירים נוספים שהוצגו בסדרה הם האייפון 12 פרו והאייפון 12 פרו מקס, שגודלם 6.1 ו-6.7 אינץ' בהתאמה. בשונה מהדגם הבסיסי, שני המכשירים הללו מצויידים בשלוש מצלמות אחוריות. כמו כן נחשפה באירוע HomePod Mini, גרסה מוקטנת לרמקול החכם של החברה, שכולל בתוכו את העוזרת הקולית "סירי". המוצר צפוי להימכר במחיר של 99 דולר בלבד.

דגם האייפון 12 פרו (צילום: אפל)

הפופולריים